%29İNDİRİM

Crocs Crocband 11016-07W Erkek Terlik Gri

Ürün Kodu: 26011704051
₺1.329,00
Marka: Crocs
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Cif mutfak sprey temizleyici, portakal ve limon özlü formülü ile en zorlu yağ lekelerinde bile 10 saniyede mükemmel temizlik sağlar. Sprey sayesinde yüzeyleri ovalamanıza, aşındırmanıza gerek kalmaz.

Lavabo, buzdolabı, ocak, ankastre, mutfak dolabı, fayans, evye, tezgah ve fırın gibi alanların  temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kurumuş yağ  lekeleri ve  dökülen yemek artıklarının yarattığı kirleri Cif Sprey ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Ürün net miktarı: 1 L

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra