HESABIM
Skechers
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Su Geçirmezlik
Fiyat

Skechers


Spor ayakkabı dünyasında rahatlık arayanların tercih ettiği Skechers, merkezi California'da bulunan ve ABD’nin en büyük spor ayakkabı markalarından biridir. 1992 yılında kurulan firma, bugüne kadar ürettiği ayakkabılarla sektörde önemli bir yer kazanmıştır.


Skechers, ürettiği spor ayakkabılarla her zevke ve her yaşa hitap ediyor. Kadın, erkek, çocuk her yaşta kişi spor ayakkabı alırken Skechers ayakkabı modellerini mutlaka inceliyor. Spor ayakkabı dünyasının en trend modellerini üreten Skechers, günlük kullanım ve spor esnasında da kullanmak için de tercih ediliyor. Çeşit çeşit modelleri ve rengârenk tarzıyla dikkat çeken Skechers spor ayakkabılar, kalitesi, şıklığı, sağlamlığı ile spor modasının öncü isimlerinden biri olarak biliniyor. Ünlü isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, dünya genelinde 200’e yakın ülkede 1000’i aşkın mağazasıyla hizmet veriyor. Skechers Türkiye pazarına ise 2011 yılında adım atmıştır.


Skechers Ayakkabı Modelleri


Skechers kadın spor ayakkabı modelleri, spor giyim trendini yakalamak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanıyor. Skechers koleksiyonundaki ayakkabılar, 3 binden fazla model ile 100’den fazla ödülün de sahibi oldu.


Skechers Performance koleksiyonunu profesyonel sporcular tercih ederken; koşu, antrenman, yürüyüş ve golf ile amatör ruhla uğraşanlar da Skechers tarafından üretilen konforlu ayakkabı modellerini tercih ediyor.


Skechers çocuk ayakkabı modelleri ile de çocukların ayak sağlığını önceleyerek, onlar için geliştirdiği çocuk koleksiyonu ile enerjilerine eşlik ediyor. Skechers, çocuklara kullanım kolaylığı sağlamak için bağcıklı modellerin yanı sıra cırtlı modeller de geliştiriyor.


Erkeklerin spor ayakkabı tercihlerinde de önemli bir yer edinen Skechers, erkek ayakkabı modellerinde hem sade hem de renkli ve havalı modeller üretiyor.


Profesyonel sporcu olmayan ancak sağlıklı yaşamayı hayat felsefesi haline getirenlerin sabah yürüyüşlerinde ve akşam koşularında en büyük yardımcısı olan Skechers, günlük sportif stilini oluşturmak isteyenler için renk kombinasyonlarıyla ve rahat kalıplarıyla tercih ediliyor.


Skechers Ayakkabı Fiyatları


Ayakkabının ayak sağlığına doğrudan etkisi olduğu mutlak bir gerçektir. Bunun için ayakkabı alırken rahat olması, hafif olması ve sağlam olması tercih sebebidir. Skechers, iç tabanda kullandığı malzemelerden, orta taban ve alt tabana kadar kaliteden ödün vermiyor. Skechers ayakkabıların sayalarında hava panelleri yer alıyor, böylece ayaklarınız ayakkabının içinde nefes almaya devam ediyor. Hava panelleri ayakkabının hava almasını sağlarken, içeri su gireceği endişesi taşımanıza gerek yok. Çünkü sayalarda özel su itici teknoloji kullanan Skechers, hava şartları ne olursa olsun ayaklarınızın ıslanmasına izin vermiyor.


Dünyanın en kaliteli spor ayakkabısından bahsedince hemen akıllara fiyatları geliyor. Skechers ayakkabı fiyatları, modele göre değişkenlik gösteriyor. Türkiye’nin en ucuz fiyat politikasına sahip olan A101 farkıyla Skechers ayakkabıları uygun fiyatlarla almanız mümkün. a101.com.tr adresinden hızlıca Skechers siparişi verebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.