HESABIM

Saç Boyası

için 3 ürün bulundu

Saç Boyası


İnsanın anatomisinin en önemli parçalarından biri saçlarıdır. Saçlar, görsel olarak önemli olduğu gibi, insanın psikolojisi ile de bağlantılı olabilmektedir. İnsanlar zamanla alışık olunan görüntülerinin dışına çıkmak isteyebilir. Bu nedenle saçlarının modelini değiştirir, saçlarını kısaltır veya uzatır ya da saçlarını boyatabilir. Zaman içinde toz ve kir gibi birçok dış etkene maruz kalan saçlar, vücut gibi bakıma ve sağlıklı beslenmeye ihtiyaç duyar.


Hem saçlarınıza bakım yapabileceğiniz hem de uyguladığınızda size özgüven vererek daha iyi hissetmenizi sağlayacak ürünlerden biri saç boyalarıdır. Genel olarak saç boyasının içinde baz krem, boya maddeleri, antioksidanlar, parfüm, bakım maddeleri ve renk ön maddeleri bulunmaktadır.


Saç boyası seçerken cilt tonunuza ve göz renginize uyumlu bir renk seçmelisiniz. Ayrıca saç boyasının içinde kimyasal bileşenler olduğu için saç sağlığınızı korumak adına güvenilir saç boyası markaları tercih etmelisiniz. Loreal, Garnier, Biomagic, Koleston ve Palette piyasada en çok beğenilen ve kullanılan saç boyası markalarıdır.


Saç boyası rengi seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da kutunun üzerindeki renge değil, boya renk kataloğundan bakarak tercih yapmanızdır. Ayrıca saçlarınızdaki beyazları kapatmak için saç boyasını kullanacaksanız, beyazları kapatma özelliği olan bir saç boyası markası tercih etmelisiniz. Çünkü bazı boyaların beyazları kapatma özelliği bulunmamaktadır.


Saç boyası renkleri arasında sarı, kahverengi ve siyah olmak üzere 3 ana renk vardır. Diğer renkler bu 3 rengin karışımıyla oluşan tonlardır. Saç boyası rengi tercih ederken doğal kaş renginizi baz alarak seçim yapmanız ve ona yakın tonlar tercih etmeniz doğru ve doğal görünümlü bir sonuca ulaşmanız için önemlidir.


Saç boyası olarak; tüp boyalar, natürel boyalar, kit boyalar, saç rengi açıcıları, beyaz kapatıcı spreyler, geçici saç boyaları, erkek saç boyaları bulunmaktadır.


Saç Boyası Fiyatları


Kuaförde veya güzellik merkezlerinde saç boyatmak belirli bir tarife üzerinden yapılmaktadır. Ancak evde kendiniz saç boyama işlemi yapacaksanız, iyi bir markaya ait olan doğru renk tercihini de yaparak aldığınız boya ile daha makul bir ücretle yeni tarzınıza kavuşabilirsiniz. Saç boyası fiyatları, markadan markaya farklılıklar göstermektedir. Ayrıca tekli paket ya da 2’li ve 3’lü paket seçenekleri fiyatlarda değişiklikler oluşturmaktadır. a101.com.tr adresinde bulunan saç boyası fiyatlarını mutlaka incelemelisiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.