Beestar Jumbo Kuru Boya 12'li

Ürün Kodu: 26014932
₺43,90
Marka: Beestar
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Aprilla AHC 5007 Saç Kesme Makinesi Yeşil

Evinizde Kolaylık Aprilla Tıraş Makinesi!

Aprilla AHC-5007 Saç Kesme Makinesi, Aprilla’nın 2021 üretimli bu son model tıraş aleti; paslanmaz çelik bıçakları ve ayarlanabilir kontrol koluyla size uzun süreli bir hizmet vadediyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay bir tutuş ve kullanım sağlayan bu alet, tatillerde ve iş gezilerinizde de kolaylıkla ve hijyenik bir şekilde taşıyabilmeniz için bir adet kilitli torba hediyesi ile beraber gelmekte.

Farklı Renk Seçenekleriyle Dilediğiniz Her Yerde Tarzınızı Koruyun!

Ayriyeten Aprilla’nın Ahc-5007 Saç Kesme Makinesi müşterilerine; 6-9-12 mm ayarlanabilir başlık, temizleme fırçası, berber tarağı, makas ve bıçak yağı hediyesiyle bir iyilik daha yapıyor. Mavi ve Kırmızı seçenekleriyle gelen Aprilla Ahc-5007 Saç Kesme Makinesi’nden pişman kalmayacağınızdan hiç kuşkumuz yok.  Artık istediğiniz yerde saçınıza, favorilerinize ve sakalınıza şekil vermeniz sadece birkaç dakikanızı alacak.

Temel Özellikleri:

Güçlü Pivot motoru

Ayarlanabilir bıçak uzunluğu

4 adet kılavuz tarak, fırça, bakım yağı, makas, tarak, çanta dahil

Kendini bileyen bıçaklar

Islak & Kuru Kullanım

Kablosuz Kullanım: Var

Kullanım Bölgesi: Saç

Kullanım Süresi: 30 dk

Kullanım Türü: Şarjlı

Şarj Olma Süresi: 8 Saat

2 yıl garantili

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra