HESABIM

Kırtasiye Malzemeleri

için 94 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Kırtasiye Malzemeleri


Kırtasiye ürünleri, okul ihtiyaçlarını karşılamak için lazım olduğu gibi, ofislerde de gerekli olan malzemelerdir. Aynı zamanda evlerimizde de birçok kırtasiye malzemesi lazım olmaktadır.


Okula giden çocukların defter, kalem, boya, kaplık, yapıştırıcı, cetvel, çanta, silgi gibi ihtiyaçları ile ofislerde kullanılan, zımba, delgeç, klasör, şeffaf dosya, hesap makinesi, tükenmez kalem vd. ihtiyaçları kırtasiye ürünleri ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda evlerde öğrencilerin ders çalışırken ihtiyacı olan malzemeler, kırtasiye malzemeleridir.


Kırtasiye ürünleri; kitap, defter, kalem gibi ana kategorileri ile birlikte, filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar gibi geniş bir ürün gamını kapsamaktadır.


Kırtasiye Ürün Seçenekleri Nelerdir?


Kırtasiye ürünleri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıksa da kişiselleştirilmiş bir tarafı da vardır. Zevkine göre kullandığı kalem, sırt çantası, kalem kutusu, anahtarlık, sticker gibi kendisiyle özgünleşmiş ürünler öğrencileri mutlu etmektedir. Okulda veya evde kullanılacak olan kırtasiye ürünleri alınırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bu ürünlerin üretimiyle ilgili insana zararlı yanları olabilmektedir. Merdiven altı imal edilen ürünlerden uzak durulmalı, bilinen markaların ürünleri tercih edilmelidir. Faber Castell kalem ve Stabilo kalemler en çok tercih edilen kırtasiye malzemelerindendir.


Ofis çalışanlarının kullandıkları kırtasiye malzemeleri ise masaüstü gereçleri, dosyalama ve arşivlemede kullanılan malzemelerdir. Bunların arasında kaşeler, dosyalar, ataşlar, dolma kalem, a4 kâğıt, yaka kartları, bant tankları, makas gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra teknolojinin gelişmesiyle ihtiyaç duyulan ve ofislerde kullanılan cihazlar da kırtasiye ürünleri olarak görülmektedir. Fotokopi makineleri, yazıcılar, projeksiyon cihazları, kartuş – toner ve fakslar bu kategoriden sayılabilir.


Kırtasiye Ürünleri Fiyatları


Her evin, her ofisin ihtiyacı olan kırtasiye malzemelerinin kullanım alanına göre bir ömrü vardır. Kurşun kalemler belirli bir süre kullandıktan sonra giderek küçülmekte ve sonunda bitmektedir. Ancak bir projeksiyon cihazı daha uzun süre kullanılabilmektedir. Bozulduğunda tamir edilebilmekte veya parçası değiştirilerek kullanılmaya devam edilebilmektedir.


Kullanım alanlarına göre de üretim maliyeti olan kırtasiye ürünlerinin fiyatları, değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin fiyatlarına etki eden bir başka faktör de markalardır. Ucuz fiyatlı ürünleri olan markalar olduğu gibi, ürünlerinde yüksek kalite kullanan markaların fiyatları da yüksek olmaktadır. Burada önemli olan şey; ürünün dayanıklılığı, ne kadar süre kullanılabileceği, ürün performansı gibi faktörlerdir.


A101, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. En uygun kırtasiye ürünlerini a101.com.tr’de günün her saati bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.