HESABIM
Banner

  • Skechers Erkek
  • Skechers Kadın
  • Skechers Çocuk

Skechers

Bir ayakkabıdan daha fazlası!

Bir spor ayakkabı insanın hayatını nasıl değiştirebilir ki diye düşünmeyin. Tüm vücudun yükünü alan ve bizi tüm gün ayakta tutan ayaklarımızın çok konforlu ayakkabıya ihtiyacı var. İnsanların gün içerisinde ki verimliliği ayaklarının rahatlığı ile doğru orantılıdır. Spor ayakkabısı satın alırken, bir çok insan fiyat ve görünümünü baz alarak satın alır. Fiyat ve görselliği temel alırken aslında birçoğumuz ayaklarımızın konforunu ve sağlığını göz ardı ediyoruz. Fakat asıl önemli olan konu şu ki; spor ayakkabı seçerken ayakkabının şıklığı ve fiyatı kadar ayaklarımızda hissettirdiği rahatlık ve konfor çok daha önemlidir. Skechers, bu hayalinizi gerçekleştiriyor ve ayaklarınızı en rahat ayakkabılar ile buluşturuyor.

Skechers, ayak sağlığınız için özel olarak ürettiği Skechers Memory foam taban, Skechers d’lite gibi çeşitli ürün teknolojileri ile gün boyu sporda, işte, yürüyüşte ve her yerde ayaklarınızın sağlığını korur.

Her yaştan ve her ayak yapısından kişiye göre yüzlerce seçenek ile ürettiği özel ayakkabılar ile ayaklarınızın sağlığına hitap ediyor. Ayağı destekleyen ve doğru noktalarda esneyen özel tabanı, terletmeyen kumaşı ve özel üretim teknolojileri ile yılın en rahat ayakkabısı olmaya aday olan Skechers ayakkabılar her yaştan insanın favorisi.

Dünya çapında fenomen haline gelen Skechers, ürettiği ayakkabılarda önce ayak sağlığına hitap edip bunu yaratıcı tasarımları ile de birleştirerek tüm ayak şekillerine uygun ayakkabılar üretmeyi başardı. Özellikle yürüyüş, koşu ve günlük yaşam için uygun olan ürettiği ayakkabı modellerinde yarattığı farklı tasarımları spor ayakkabı dünyasında yepyeni bir dönemin başlamasına sebep oldu.

Skechers Modelleri

Skechers kadın ve Skechers erkek ayakkabı modellerinde ki ürün çeşitliliği ve yelpazesi ile tüm kullanıcıların favorisi ve hatta vazgeçemediği ayakkabısı olan Skechers sürekli yeni modeller ve yeni ürünler üreterek sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Skechers çocuk ayakkabı modelleri ile de hem çocukların ayak sağlığını düşünüyor hem de tasarımları ile çocukların en sevdiği ayakkabı oluyor.

Sadece spor ayakkabısı değil, yazın da ayaklarınızı hem serin hem de konforlu tutmayı amaçlayan Skechers terlik ve Skechers sandalet modelleri ile de ayaklarınızı her daim mutlu etmeyi başarıyor.

Her zaman daha şık ve daha kaliteli olabilmek için teknolojiyi de arkasına alan Skechers uzun bir süre daha favorimiz ve vazgeçemeyeceğimiz marka olacağa benziyor. Siz de ayaklarınızı bu mükemmel konfor ile henüz tanıştırmadıysanız en kısa sürede bir Skechers ayakkabıya sahip olmalısınız.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.