HESABIM
Banner

  • Ana Okul Çantaları
  • İlkokul Çantaları
  • Kalem Çantaları
  • Mataralar
  • Defterler
  • Kalemler
  • Boyalar
  • Set ürünler
  • Yardımcı ürünler

Okul Kırtasiye

Okula Dönüş Heyecanı Başladı!

Okula dönüş için gerekli olan her şey A101’de! Özel olarak tek bir sayfa altında toplanan okula dönüş ürünleri ile hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Öğrencilerin tüm okul ihtiyaçlarını bir araya getiren a101.com.tr, okul alışverişinin en hızlı ve en pratik halini sunuyor. Tüm okul ihtiyaçlarınıza ilgili kategorilere tıklayarak ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Yüzlerce çeşit içerisinden en beğendiğiniz ürünleri seçerek alışveriş çantanızı oluşturabilir ve okul alışverişinizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.

Anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin okul alışveriş listeleri oldukça kalabalık. Miniklerin her türlü ihtiyacını önceden hazırlamak onların okul motivasyonunun da artmasına sebep oluyor. Öğrencilerin zevkinin bir parçası olan okul çantaları özellikle de sırt çantası şeklinde olanları alışveriş listelerinde ilk olarak alınan ürünler arasında yer alıyor.

Disney koleksiyon ürünleri içerisinde yer alan okul eşyaları fonksiyonelliği dışında sıra dışı görünümleri ile çocukları okula gitmeye de motive diyor. Mickey Mouse, Minnie Mouse, Frozen, Prenses Sofia, Barbie, Spiderman, Şimşek McQueen gibi dünyaca ünlü çizgi karakterler Disney serisi ürünler içerisinde yer alıyor.

Veliler için önemli olan diğer bir konu da çocuğunun okulda nasıl beslendiği, bunu takip etmenin en güzel yolu çantasına koyacağınız bir beslenme çantası ve mataradır. Bu hem çocuğunuzun gelişimi hem de derslerde ki konsantrasyonu için göz ardı edilmemesi gereken bir detay. Burada en büyük yardımcınız birbirinden güzel tasarımı ve desenleri ile dikkatleri çeken beslenme çantaları ve mataralar yardımınıza koşuyor.

Defterler de alışveriş listelerinin yıldızlarından. Çeşit çeşit defterler her isteğe hitap ediyor. Kareli, çizgili, düz, renkli, telli, karton kapaklı, farklı boyutlarda ki (a3 kâğıt, a4 kâğıt, a5 kâğıt vs.) defterler arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Çeşit çeşit kalem, uçlu kalem, tükenmez kalem, tahta kalemi, renkli kalem, simli kalem, kalemlik, silgi ve kalemtıraşlar da okul alışveriş listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Faber Castell uçlu kalem, Rotring kalem ve Tombow uç ise her alışveriş listesinde olmazsa olmazlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Çocukların okulda öğrenirken hayal güçlerini de geliştirmeye yardımcı olacak olan boyama kitabı, pastel boya , sulu boya, yağlı boya, kuru boya, oyun hamuru vb. ürünler bir tık uzağınızda. Monami pastel boya ise senelerdir en sevilen pastel boyalardan. Çocuğunuzun ihtiyacına göre alacağınız eğitici ve öğretici setler ile okuldan kalan zamanda da onları mutlu edebilir ve motivasyonlarını yükseltebilirsiniz.

Kendi okul alışverişini kendisi yapan öğrenciler için de birçok seçenek mevcut. Bu dönemde lisanslı ve kahramanlı ürünler yerini daha sade ve minimal tasarımlara devrediyor. Okul çantaları tek renk ve daha yalın tasarımlara dönüşmeye başlıyor. Dosya, organizer ve ajanda kullanımı yaygın olarak artıyor.

Okul alışveriş listelerinin diğer bir yıldızı ise kitaplar. Ders kitapları genellikle okullar tarafında temin ediliyor fakat bunların dışında yardımcı kitaplar, İngilizce Türkçe sözlükler, yazım kılavuzları, yabancı dil kitapları da bu listede yerini alıyor.

2020-2021 eğitim öğretim yılında okul alışverişine dair aradığınız ne varsa avantajlı fiyat ve zengin seçenek alternatifi ile hepsi a101.com.tr’de ve bir tık uzağınızda.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.