Bebek Hastane Çıkışı 5'li Pembe

Ürün Kodu: 25000676002
₺149,00
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Wmf Diadem Plus 5 Parça Tencere Seti

Diadem Plus tencere seti , mükemmel pişirme özellikleri, kullanım konforu ve güvenliğinin yanı sıra sıra dışı bir tasarım da sunuyor.

En kaliteli malzemelerden üretilen tencereler yemek pişirirken konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Fıçı şeklindeki şekli, yuvarlak kulpları ve dışbükey cam kapağı, her mutfak iç mekanına uyacak benzersiz bir tasarım yaratır.

Cromargan

Tencereler , mutfak için mükemmel olan en yüksek kalitede 18/10 Cromargan paslanmaz çelikten yapılmıştır . Son derece dayanıklı, korozyona ve gıda asitlerine karşı dayanıklı olması, uzun yıllar yemek pişirmenin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. 

TransTherm tipi alt kısım

Bu, WMF tencerelerini indüksiyon dahil her tür ocakta kullanmanıza olanak tanıyan benzersiz bir teknolojik çözümdür. Üç katmanlı yapısı sayesinde alt kısım ısıyı tencerenin tüm yüzeyine eşit şekilde emer. Üstelik TransTherm teknolojisi, yıllar süren yoğun pişirme sonrasında bile alt yüzeyin şişmeyeceğini ve tencerenin sabit kalacağını garanti eder.

Taşma bileziği

Özel profilli kenar, tencere içeriğinin kabın herhangi bir tarafından rahatça dökülmesini sağlar.

Kulplar

Tencereler, kullanım rahatlığı sağlayacak geniş, rahat kulplarla donatılmıştır.

Kapaklar

Kapak, Cromargan  paslanmaz çelikle birleştirilmiş yüksek kaliteli camdan yapılmıştır; bu sayede pişirme sürecini herhangi bir engel olmadan gözlemleyebilirsiniz. Cromargan paslanmaz çelikten yapılmış ergonomik ve konforlu tutma yerleri kullanım rahatlığı sağlar.

Tencereler 250°C'ye kadar fırında, 180°C'ye kadar cam kapaklı olarak kullanılabilir. Setin tüm elemanları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kit şunları içerir:

Tencere + kapak ø16 cm, kapasite 2,0 L, yükseklik 10 cm

Tencere + kapak ø20 cm, kapasite 3,0 L, yükseklik 8,5 cm

Tencere + kapak ø20 cm, kapasite 3,5 L, yükseklik 11 cm

Tencere + kapak ø24 cm, kapasite 6,0 L, yükseklik 13 cm

Tencere kapasitesi 1,5 L

Üretim Yeri: Almanya

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra