Evdemo Trend 4 Kişilik Mutfak Masa Takımı Atlantik Çam-Gri-Beyaz

Ürün Kodu: 26044456
₺4.999,00
Marka: Evdemo
A101 Ekstra'ya Özel

Fissler Intensa Tencere Seti 9 Parça

Bu üç güveç tenceresi (16, 20 ve 24 cm çapında) indüksiyonlu ocaklar dahil her türlü ocakta size maksimum esneklik sağlar 

Kullanışlı bir güveç (20 cm) ve küçük bir tencere (16 cm), paslanmaz çelik intensa:registered: beş parçalı parçayı tamamlar

18/10 paslanmaz çelikten yapılmıştır

İndüksiyon uyumlu Cookstar tüm ocak tabanı

Kancalı kapak

Isıya dayanıklı plastikten yapılmış saplar

Entegre ölçüm ölçeği

Uygun dökme kenarı

İstifleme işlevi

Üretim Yeri: Almanya

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra