Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge

Ürün Kodu: 26012096
₺3.299,00
Marka: Samsung
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Baza Özellik

Ürünümüz solit bazadır. Ürünümüzde 1. Sınıf ithal kumaş kullanılmıştır. Ürünümüzün Kasa Kısmında 0,70 mm kalınlığında Metal Profil Kullanılmıştır. Ürünümüzün Kapak Kısmında 1 mm kalınlığında Metal Profil Kullanılmıştır. Ürünümüzün Kapak profili içinde 0,8 mm kalınlığında Sunta Kullanılmıştır. Ürünümüzün baza kısmında 0,8 sünger ile birlikte Nakış dokuma kullanılmıştır. Ürünümüzün baza kenar kısımlarında 0,8 mm sunta kullanılmıştır. Ürünümüzde 6 adet plastik ayak kullanılmıştır.


Başlık Özellik


Yükseklik: 115 cm


Ayak Yüksekliği: 15 cm


Ürünümüzde 18 mm tek parça ham sunta kullanılmıştır. Ürünümüzde kısmında 1. Sınıf ithal kumaş kullanılmıştır. Ürünümüzde 3 cm lik soft sünger kullanılmıştır. Ürünümüz bazaya 4 adet vida ile sabitlenmektedir. Yatak Özellik Ürünümüzün yüksekliği 26 cm ( -1 + 1 şeklindedir) . Ürünümüzde 2,38 mm et kalınlığında Herkül yay sistemi kullanılmıştır. Ürünümüzde 180 gram örme kumaş kullanılmıştır. Ürünümüzde Soft sünger kullanılmıştır. Ürünümüz de 90 gram elyaf kullanılmıştır. Kat teslimatı yapılmamaktadır.

Baza, başlık ve 150x200 cm yatak sete dahildir.

Üretim Yeri: Türkiye

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra