HESABIM

Sürdürülebilir Gelecek Vizyonumuz

“Daha sürdürülebilir bir dünya için müşterilerimizin tercihlerinin ve memnuniyetlerinin yanı sıra denetim, kalite ve tedarik standartlarımızda sürdürülebilirliği iş modelimizin merkezine koyarak, kaliteli gıda ve tüketim malzemelerini en ucuza sunuyoruz. Sürdürülebilirlik stratejisini belirlerken gerçekçi, etkili, işlevsel ve farkındalığımızın en üst düzeyde olduğu stratejileri benimsiyoruz.”

  • Kaliteli gıdaları en uygun fiyatlara müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyor; gıdanın erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Sürdürülebilir iş modelimiz ile müşterilerimize en yakın lokasyonlarda yerel tedarikçilerle iş birliği yapıyor, online platformlarda hizmet vererek erişilebilirliği artırmayı hedefliyoruz.

  • Güven üzerine kurduğumuz paydaş ilişkilerimiz sayesinde çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle sürdürülebilir bir iletişime sahibiz. Değer zincirimize katkı sağlamayı önemsiyor, iş birlikleri ile verimi artırıyoruz. Tedarik zinciri yönetimi ve müşteri odaklı sürdürülebilir iş modelini benimseyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

  • Doğal kaynakların yerinde kullanılması ve gelecek kuşaklara aktarılıp devamlılığının sağlanabilmesi için sürdürülebilir çevrenin öneminin bilincindeyiz. Sürdürülebilir çevre için biz de gereken adımları atıyoruz. Atık yönetimi, iklim değişikliği, enerji yönetimi kapsamında çalışıyor ve karbon emisyonlarımızı azaltmak için önemli kararlar alıyoruz. 

Sorumluluklarımız
Sürdürülebilirlik Departmanı

Sürdürülebilirlik ile ilgili yaptığımız tüm çalışmalarda sürdürülebilirlik departmanı rol model ve ana paydaştır.

Sıfır Atık Belgesi

Depolarımızın %100'ünde mağazalarımızın %96'sında ve merkez ofisimizde sıfır atık belgesi bulunmaktadır.

Ambalaj Atık Ürünleri

Ambalaj atıklarımızın geri dönüşümünü yaparak çevresel etkilerin azaltılmasını hedefliyoruz.

Çalışmalarımız
Buzdolabı Kapağı

Enerji tüketimini azaltmak amacıyla kapaklı buzdolabı kullanımına geçiş yaptık.

Led Aydınlatma

Mağazalarımızda daha az enerji harcayan led aydınlatmalar kullanıyoruz.

Sürdürülebilirlik Eğitimlerimiz

Sürdürülebilir hedeflere uygun, kurumsal değerleri besleyen eğitimler tasarlıyoruz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.