HESABIM

Yapı Market

için 86 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Yapı Market


Ev, ofis veya başka mekân tadilatları ve herhangi bir düzenleme planınızda yapı market kategorisi sizlerle. Yapı market kategorisi içerisinde çok çeşitli ürünler barındırıyor. Bu kategori de iç ve dış mekânların boyanmasından aydınlatılmasına, tesisat işlemlerinden montajlama işlemlerine kadar birçok işlem için gerekli olan ürünler bu kategori içerisinde yer almaktadır. Ev tipi kullanıma uygun olan ürünlerin yanı sıra profesyonel kullanıma uygun olan ürünlerde mevcuttur. El aletlerinden, elektrikli el aletlerine, nalbur malzemelerinden hırdavat ürünlerine kadar ürün çeşidi mevcuttur.


Onarım ve Yenileme İşlemlerini Sevdiren Elektrikli Ev Aletleri


Elektrikli el aletleri, kullanıcılara montaj, onarım, kırma, yenileme işlemi ile yapılan kırma, vidalama, kesme, delme, zımparalama, basınçlı yıkama gibi işlerin kolayca yapılabilmesi için yardımcı olmaya yarar. Bu elektrikli aletler şarjlı ve elektriğe takılarak kullanılıyor.


Elektrikli El Aletleri Arasında Neler Bulunmaktadır?


Elektrikli el aletlerini örneklendirmemiz gerekirse; testereler (daire testere, dekupaj testere), akülü vidalama, matkap, kırıcı delici aletler, pilli/şarjlı vidalama ve aksesuar setleri, avuç taşlama aletleri, takım çantaları, boya tabancaları gelmektedir.


El Aletlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?


El aletlerinin kullanım alanlarını örneklendirecek olursak; ahşapla ilgili marangozluk işleri, bahçe bakım işleri, otomobil, bisiklet ve motosiklet gibi araçların tamirinde, elektrik ve su tesisatı işlerinde, inşaatlarda, elektronik ve mekanik araçların montajında kullanılır.


Her İhtiyaca Yönelik El Aletleri


Çok amaçlı takım setleri, işaretleme kalemi, tornavida seti, matkap ucu takımı, çok amaçlı el alet setleri, inşaat ipi ve daha birçok ürün bu kategoride sıralayabiliriz. Bunların yanı sıra çeşitli tornavidalar ve tornavida setleri, penseler, lehim aleti, lokma setleri ve lokma takımları, keski, testere (kıl testere, motorlu testere)  de bu kategoride yer almaktadır.

Günlük hayatımızda da çokça kullandığımız el fenerleri, falçata, zımpara makinesi, silikon tabancası, maket bıçağı, makas ve makas çeşitleri de görmeye çok rastladığımız el aletlerindendir. Ayrıca arabalarımızda da hep bulunan el aletleri vardır. Bunlar; akü, yedek akü, akü ve şarj cihazları da araçlarımıza özel el aletlerindendir.


Nalburiye ve Hırdavat Malzemeleri Birçok İhtiyaca Kolayca Çözüm


Nalbur ve hırdavat malzemeleri, çoğumuzun evinde bulunan alet çantaları içerisinde yer alan çividen vidaya, tornavidadan dübele kadar zengin çeşitliliğe sahip ürün yelpazesini içerisinde barındırıyor. İç ve dış mekân çözümleriniz için çözüm ve alternatif sağlayan yapı market malzemeleri kategorisi, kullanıcıların hayatlarını daha kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.