HESABIM
Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped
Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped
Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped
Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped

Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped

Ürün kodu: 26037758
Marka: Volta
1
Online Satışa Özel

a101.com.tr stoklarımızda tükenmiştir.
Tükendi
Online Satışa Özel
 • ÜRÜN BİLGİLERİ

  Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped

  *Bu üründe plaka çıkarma zorunluluğu bulunmaktadır

  *Karayolları Trafik Yönetmeliği’ne göre motor gücü 0,25 kW ile 4 kW arasındaki benzinli; moped, motosiklet, elektrikli; moped, motorlu bisiklet ve motosikletler için tescil plaka çıkarma zorunluluğu bulunmaktadır.

  *Resmi işlemlerin satın alan kişi kaynaklı sebeplerle bir ay içerisinde tamamlanamaması ve geçici tescil belgesi aşamasına gelinememesi durumunda, sipariş A101 tarafından tek taraflı olarak iptal edilecektir ve ücret iadesi yapılacaktır.

  *Resmi olarak ÖTV ve tescil işlemleri yapılacağından, ürünün fatura edilmesinden sonra iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

  *ÖTV'li satışlarda müşteri sigorta yaptırmadığı takdirde sipariş iptal edilecektir. Sigorta zorunluluğu 125 cc veya 4 KW üstü güce sahip motorlarda mevcuttur.

  Boyutlar

  Uzunluk: ~2224 mm

  Genişlik: ~740 mm

  Yükseklik: ~1130 mm

  Azami Hız: 25 km/h

  Motor Gücü: 1000 W

  Ağırlık: 120 kg (Batarya dahil)

  Batarya Kapasitesi: 60V 20Ah

  Şarj Süresi: 7-8 saat

  Menzil: 36 km (Yol, hava şartları ve güç destek seviyesine göre değişir)

  Dijital Hız Göstergesi

  Geri Sürüş Modu

  Elektronik Üç Kademeli Güç Modu

  Özellikler

  Batarya tipi: VRLA jel batarya

  10 L koltuk altı bagaj

  Dönüş kabiliyetini artıran diferansiyel sistemi

  İki kişilik oturma konumu

  Şehir içi kolay kullanım

  10 kg taşıma kapasiteli arka sepet

  Geniş ve konforlu koltuklar

  Arka ayarlanabilir süspansiyon sistemi

  Alüminyum alaşım jantlar

  Euro 5 performans seviyesi

  B sınıfı ehliyet ile kullanım imkânı

  2 yıl garantili

  Üretim Yeri: Türkiye
  İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

  Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

  Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

  Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 1 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

 • TESLİMAT
  30 gün içerisinde adresinize yakın Volta motor servisine ücretsiz teslimat.
 • İADE KOŞULLARI

  İade ve Gönderim Koşulları

  • İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

  *Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

  *Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

  *Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

  *Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

  *Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

  *İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1
Mağazada Bul

Volta VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped

SKU: 26037758

*Mağazalarımız konumunuza göre gösterilmektedir.

*Stoklar gün içinde değişebilmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.