Kiwi KAH-6643 Ultrasonik Hava Nemlendici

Ürün Kodu: 26024489
₺599,00
Marka: Kiwi
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Genel Bilgiler

Mutfak ve açık hava için pratik kullanım .Sizi yanık parmaklardan kurtarır. Sıcak ve soğuk tabakları , tepsileri kendinizi riske atmadan çıkarmanıza yardımcı olur. Pişirmek daha kolay ve daha güvenli hale gelir. Yüksek kaliteli, aşınmaya dayanıklı alüminyum malzemeden üretilmiştir.

Teknik Bilgiler

Malzeme : Alüminyum

Ebat : 12,5cm x 2,5 cm

Avantajlar

Çok işlevli, klipsli tutucusu, elinizi yakmadan sıcak malzemeleri ocaktan güvenli bir şekilde çıkarma sorununuzu çözer. Sıcak gıda kaplarını ısıya maruz kalmadan kolayca kullanabilirsiniz. Kaymayı önleyici deseni, daha güçlü bir kavrayış sağlar.

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra