HESABIM

Koltuk Kılıfı & Minder

için 9 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Koltuk Kılıfı


Koltuklar, sürekli olarak kullanıldığı için yıpranır ve kirlenir. Yırtılma, yanıklar, deforme olma gibi sebeplerle zarar gören koltukları korumak için koltuk kılıfı kullanılmaktadır.


Birbirinden güzel desen ve renklerde üretilen koltuk kılıfları, tarzını yansıtmak isteyenlere güzel seçenekler sunuyor. İç ve dış temizliğine büyük hassasiyet gösterilen otomobillerde kullanılabilecek oto koltuk kılıfı çeşitleri, şık ve konforlu tasarımları ile dikkat çekiyor. Koltuk kılıfları hem araca ayrı bir hava katıyor, hem de olası zararlara karşı bir kalkan oluyor. Orijinal döşemelerde oluşabilecek kirlenme ve deformeler bazen çözülemeyen sonuçlara yol açabiliyor. Bu nedenle iyi bir oto koltuk kılıfı kullanmakta büyük fayda var.


Açık renk tonlarındaki iç döşemeler ve koltuk döşemeleri zamanla kirlenir veya yırtılabilir. İyi bir koltuk kılıfı ile aracınızın koltuklarını koruyabilirsiniz. Otomobilin değerini de düşürebilecek bu zararlı ortadan kaldırmak kılıf takarak önlenebilir.


Koltuk Kılıfı Modelleri


Teknolojiden de faydalanarak üretilen bazı koltuk kılıfları ile aracınızda konforu yakalayabilirsiniz. Eğer aracınızda koltuk ısıtma özelliği yoksa, ısıtmalı oto koltuk kılıfı kullanarak soğuk kış günlerinde arabanıza bindiğinizde üşümeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Bu koltuk kılıfı çeşitlerinde ısıtma minderi koltuk kılıfının içine entegre edilerek kullanılır. Silikonlu oto koltuk kılıfı da her araca uygun bir şekilde üretilmektedir. Uzun yol sürüşlerinde hissedilen ağrıları en aza düşürmeyi hedefleyen bu koltuk kılıfları, rahat ve konforlu bir ortam sağlamaktadır. Silikon ve sünger desteği olan kılıflarda, çeşitli renk seçenekleri de vardır.


Araç kullanırken yaşanan en büyük sorunlardan biri de bel ve sırt ağrılarıdır. Bazı araç koltukları çok sert ve ergonomik değildir. Ortopedik oto koltuk kılıfı ile bu sorunu çözmek mümkündür. Bel ve sırt desteği sağlayacak şekilde üretilen bu koltuk kılıfları ergonomiktir.


A101 oto koltuk kılıfı modellerini uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Koltuk kılıfı alırken kir ve toz tutmamasına, sigara gibi etkenlerden kaynaklı yanıklara karşı dayanıklı olmasına, yıkanabilir ve çıkarılıp takılabilir olmasına dikkat etmek gerekir. Ayrıca koltuk kılıflarının ölçüsüne dikkat edilmelidir. Araç koltuklarına uygun olmayan kılıflar bol olması durumunda tam oturmayacak ve ortaya çirkin bir görüntü çıkacaktır. Oto koltuk kılıfı fiyatları ise içerdiği özelliklere göre değişebilmektedir.  

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.