HESABIM

El Aletleri

için 15 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

El Aletleri


Oto Bahçe Yapı Market / Yapı Market / El Aletleri kategorisinin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. El aletleri adından da anlayabileceğiniz üzere gündelik hayatımızı kolaylaştırmak, elimizle yaptığımız işleri pratikleştirmek adına üretilmiş aletlerdir. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaya yarayan bu aletlerin en büyük özellikleri uzun ömürlü ve kullanışlı olmalarıdır. El aletleri her evde, ofiste, iş yerinde bulunması gereken çakma, kesme, oyma, biçme gibi elinizle halledebileceğiniz işlerinizde size yardımcı olmak ve kolaylık sağlamak üzere gelişen teknolojinin de yardımıyla tasarlanan araçlardır.


El aletlerinin kullanım alanları nelerdir?El aletlerinin kullanım alanlarını örneklendirecek olursak; ahşapla ilgili marangozluk işleri, bahçe bakım işleri, otomobil, bisiklet ve motosiklet gibi araçların tamirinde, elektrik ve su tesisatı işlerinde, inşaatlarda, elektronik ve mekanik araçların montajında kullanılır.


Elektrikli el aletleri arasında neler bulunmaktadır?


Elektrikli el aletlerini örneklendirmemiz gerekirse; testereler (daire testere, dekupaj testere), akülü vidalama, matkap, kırıcı delici aletler, pilli/şarjlı vidalama ve aksesuar setleri, avuç taşlama aletleri, takım çantaları, boya tabancaları gelmektedir.

Her ihtiyaca yönelik el aletleri


Çok amaçlı takım setleri, işaretleme kalemi, tornavida seti, matkap ucu takımı, çok amaçlı el alet setleri, inşaat ipi ve daha birçok ürün bu kategoride sıralayabiliriz. Bunların yanı sıra çeşitli tornavidalar ve tornavida setleri, penseler, lehim aleti, lokma setleri ve lokma takımları, keski, testere (kıl testere, motorlu testere) de bu kategoride yer almaktadır.


Günlük hayatımızda da çokça kullandığımız el fenerleri, falçata, zımpara makinesi, silikon tabancası, maket bıçağı, makas ve makas çeşitleri de görmeye çok rastladığımız el aletlerindendir. Ayrıca arabalarımızda da hep bulunan el aletleri vardır. Bunlar; akü, yedek akü, akü ve şarj cihazları da araçlarımıza özel el aletlerindendir.

El aletleri fiyatları


Black&Decker, Attlas ve benzeri birçok markanın ürünlerine A101’den el aletleri kategorisi altından en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.