HESABIM

Şeker

için 5 ürün bulundu

Şekerleme


Canımız tatlı çektiğinde ağızlarımıza tat veren lezzetli ürünlerdir. Adına bayram bile olan şekerler, özellikle çocukların favori atıştırmalığıdır. 7’den 70’e herkese hitap eden şekerler farklı şekil, aroma ve büyüklük alternatifleri ile paketlenip satılmaktadır. Birçok markanın farklı boy ve ambalajlarda şekerlemeleri mevcuttur. Meyveli şekerler, yumuşak şekerler, jöleli şekerler, çubuklu şekerler, çay şekerleri ve en sevilen her çantanın olmazsa olmazı naneli şekerler şekerleme kategorisinde yer almaktadır.


Şekerleme Çeşitleri Nelerdir?

Markaların çeşit çeşit şekerleme alternatifleri mevcuttur. En sevilen şekerleme çeşitlerinden olan naneli şekerler her çantanın olmazsa olmazıdır. Canınız ferahlamak istediğinde, ağzınızda kötü bir koku hissettiğinizde, mide bulantısında imdadımıza yetişirler. Eskiden günümüze kadar çok sayıda naneli şeker çeşidi bulunmaktadır. Kestane şekeri, akide şekeri, mesir macunları bunların hepsi geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel şekerlemelerdendir. Bu şekerler günümüzde hala sevilerek tüketiciler tarafından tüketilmektedir.


Meyveli şekerlemelerde oldukça sevilerek tüketilen şekerlerdendir. Limonlu, portakallı, çilekli, orman meyveli ve daha birçok meyve aroması ile üretilen şekerlemelerdir. Çikolatalı, karamelli, okaliptüs aromalı şekerler ise farklı tatları seven tüketiciler için üretilmiştir. Sopalı olarak üretilen şekerler yani lolipoplar da çocukların favorisidir. Sert şekerlerin yanı sıra yumuşak şekerlerde mevcuttur.


Şekerlemeler Sağlığa Zararlı Mıdır?


Şekerlemeler şeker pancarından üretilen ve çeşitli aromalarla tatlandırılan atıştırmalıklardır. Farklı şekil ve ölçülerde üretilen şekerlemeler büyük markalar tarafından entegre tesislerde üretilmektedir. Şekerlemelerin ambalajları genellikle içerisindeki şekerin rengi ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir. İçeriğinde glukoz ve früktoz şurubu olmayan şekerlemelerin sağlığa bir zararı yoktur. Özellikle meyve şekerinden üretilen şekerlemelerin hiç zararı yoktur. Günümüzde değişen teknoloji ve çeşitlilik ile birlikte şekerlemelerin de içerikleri değişip daha sağlıklı ve sağlığa zarar vermeyen içerikler kullanılmaya başlanmıştır.


Şekerleme Fiyatları Nasıldır?


Şekerleme fiyatları da diğer ürün gruplarında olduğu gibi miktarına, içindekilerin kalitesine, ambalajına göre farklılık göstermektedir. Özel tasarım kutu ve ambalajlarda yer alan şekerlemeler diğer jelatinli şekerlemelere göre daha yüksek fiyata sahiptir. Birçok marka alternatifi olan şekerlemelerin farklı fiyat ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri mevcuttur. Tüm şekerleme çeşitlerine sitemizden kolayca ulaşabilir ve tek tıkla ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.