HESABIM

Kekler

için 21 ürün bulundu

Kekler


Günlük yaşamda acıktığımız her an kolaylıkla tüketebileceğimiz kekler hem karnımızı doyurmamıza hem de gelen misafirlere ikram etmemize yardımcı oluyor. Birçok farklı çeşidi bulunan kekler kakaolu, meyveli, havuçlu, tarçınlı, kuru meyveli, meyve parçacıklı, sade, limonlu alternatifleri ile damak zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Renkli ambalaj tasarımları ile hem midenize hem de gözünüze hitap eden kek çeşitleri, sağlıklı içerikleri ile anneler içinde çocuklarına yedirecekleri bir öğün alternatifi haline geliyor. Çocuğunuza 1 bardak süt veya sağlıklı bir içecek ile vereceğiniz kek sağlıklı bir öğün alternatifi oluyor.


Besleyici ve Sağlıklı Alternatif Meyveli Kekler


Limon, üzüm, portakal gibi meyvelerle üretilen meyveli kekler, içlerinde bulunan taze meyveler veya meyve aromaları ile hem daha besleyici hem de daha hafif olurlar. Dilerseniz kekin içerisine kuru meyve parçaları atabilir, dilerseniz de meyve aromaları ile lezzetlendirebilirsiniz. Kuru meyve parçacıklarını kekinizin hamuruna karıştırarak daha hafif ve sağlıklı bir kek pişirebilirsiniz. Yada satın alacağınız kekin ambalajındaki içindekiler kısmına bakarak, içerisinde hangi meyvelerin olduğunu görebilirsiniz. Özel ambalajları ile paketin ağzı açılana kadar tazeliğini ve besin değerini koruyan keklerini mevsimine göre sıcak veya soğuk içecekler ile tüketebilirsiniz. Çay saatlerinizin yıldızı kekleri evinize gelen misafirlerinize de şık sunumlarınız ile ikram edebilirsiniz.


Herkesin Sevdiği Çikolatalı Kekler


Yediden yetmişe herkesin sevdiği ve favorisi olan çikolatalı kekler zengin marka seçenekleri ve alternatifleri ile satılmaktadır. Daha büyük pakette olan baton kekleri tercih ederek çat kapı gelen misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz. Yoğun çikolatalı ve yoğun fındıklı kekler içerisinde bulunan taze fındık ve kakao ile daha tok tutan ve yüksek fındık oranları ile de besleyici forma dönüşürler. İçeriğindeki çikolata kremaları ile hem yoğun çikolata lezzeti hem de eriyen çikolatanın sağladığı mükemmel lezzet ile herkesin favorisi olurlar.


Ara Öğünlerin Sevilen Tercihi Kekler


Ailenizin ve sevdiklerinizin favorisi olan kekleri dilerseniz tek tek satın alabilir, dilerseniz de çoklu ambalajları ile satın alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz. Limonlu kek ile daha ekşi sevenlerin beğenisini kazanırken, vişneli kek ile daha mayhoş ve buruk bir tat sevenleri, muzlu kekler ile hem besleyici özellikleri hem de müthiş kokusu ile çocukların favorilerindendir. Renkli şekerler, bonibonlar ve drajelerle üretilen kekler ise hem lezzet hem de görsel açıdan şölen niteliğindedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.