Disney Lisanslı Silgili Kurşun Kalem Mavi

Ürün Kodu: 26041527002
₺9,90
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Highgenic köpük yapıda, fırın, mangal, ocak ve aspiratör temizleyicisidir. Yanmış yağ lekelerini ve kirlerini  kolaylıkla temizler. 

Özel formülü sayesinde, fırın, fırın tepsisi, fırın telleri, mangal, mangal teli, aspiratör filtreleri, yanmış tava-tencere ve döküm ocakların temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Ürün net miktarı: 500 ML

Üretim Yeri: Türkiye

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra