HESABIM

Ev Bakım & Temizlik

için 192 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Renk
Fiyat

Deterjan, Temizlik, Kağıt


Evimizin, ofisimizin veya yaşadığımız ortamın en temel ihtiyaçlarından olan temizlik ürünleri, ortama hijyen, sağlık ve temiz kokular getirirler. Temizlik ürünleri nelerdir diye soran kitlenin memnun kalmalarını ve yeterli hijyeni sağlamaları ile biliniyorlar. Bunun yanı sıra oldukça kullanışlı yapıda ve yüksek performansları ile bilinmektedirler. Temizlik ürünleri ile temizlenmiş yaşadığınız ortam sizi mikrop ve bakterilerden korurken aynı zamanda yaşam kalitenizi de arttırır. Temizlik ürünleri profesyonel temizlik ürünleri ve ev temizlik ürünleri olmak üzere kendi içinde sınıflandırılabilir. Bu ürünlerde kendi içlerinde bulaşık, çamaşır ve yüzey temizleyiciler olarak ayrılabilmektedir. Daha steril ve hijyenik temizliklerle adlarını sıklıkla duyduğumuz ve düzenli olarak satın aldığımız temizlik ürünleri özel formül ve içerikleri ile ultra hijyen sağlıyor.


Deterjanlar Ve Temizlik Ürünleri Hayatımıza Hijyen Sağlıyor


Bulaşık ve çamaşırlar için ayrı ayrı kullanım özelliği sunan deterjanlar çamaşır ve bulaşıklarınıza sağladıkları ultra hijyen ile kullanıcılara sunuluyor. Bulaşık ve çamaşırlardan her türlü kir ve lekeyi çıkarmayı vadeden deterjanlar kendi içlerinde de içeriklerine ve çeşitlerine göre sınıflandırılabiliyor. Örneğin vegan biri veya hayvansal ürün tüketimine yaşamında yer vermek istemeyen biri içeriğinde hayvansal içerik bulunmayan tamamen bitkisel ürünler tercih etmektedir. Bebek sahibi olan biri ise içeriği mümkün olduğunca kimyasaldan arındırılmış, bebek üzerinde alerjik reaksiyona yon açmayacak bebek çamaşır deterjanı tercih etmektedir. Sıvı halde olan bebek deterjanları içerisinde klor, paraben, fosfat gibi zararlı kimyasal bulundurmayıp, tüm dermatolojik testlerden geçerek bebeklerin narin ve hassas cildine uygun olarak parfümlü ve parfümsüz seçenekleri ile satılmaktadır.  Bebekler için olduğu gibi yetişkinler için de farklı kullanım taleplerine hitap eden deterjanlar bulunmaktadır. Çeşitli ambalaj yapıları, renkleri, içerikleri ve özellikleri ile giysi teknoloji ve çeşitlerine uygun teknolojileri ile kullanıcılara sunuluyor. Deterjan fiyatları ise ürünlerin gramajına ve içeriklerine göre belirlenmektedir. Bulaşık deterjanları da tıpkı çamaşır deterjanları gibi kendi içerisinde çeşitlerine ve niteliklerine göre ayrılmaktadır. Makinenizin bulaşıkları en iyi şekilde yıkaması için üretilen bulaşık makinesi deterjanları bulaşık makinenizde ki bulaşıkları çizmeden temizleyip, parıldamasını sağlıyor. Makine deterjanı dışında elde bulaşık yıkamak için de üretilen bulaşık deterjanları ultra yağ ve kir çözücü formülleri ile bulaşıklarınızı makineden çıkmış gibi yıkamanızı sağlıyor.


Temizlik Ürünleri Çeşitleri, Fiyatları Ve Özellikleri


Ev, ofis gibi yaşam alanlarında hayatlarımızı kolaylaştıran bizlere daha steril ve hijyenik yaşam ortamı sunan temizlik ürünleri yüzlerce çeşit alternatifleri A101’de sizlere sunuluyor.  Çamaşır, bulaşık, yüzey temizleyiciler ve daha birçok ürün bu kategoride yer alıyor. Özellikle yüzey temizleyiciler arasında en çok kullandığımız Cif krem ve Cif banyo en çok tercih ettiğimiz temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Temizlik ve hijyenin yanı sıra temizlediği yüzeye çizmeden ve zarar vermeden yeni gibi yaparak ultra hijyen sağlıyor. Oldukça fazla seçeneği ve güçlü performansları ile satılan temizlik ürünleri fiyatları da içerik ve gramajlarına göre belirleniyor.


Tuvalet Kağıtları Ve Kağıt Havlular En Büyük Yardımcılarımız


Temizlik ürünleri kategorisinde yer alan kağıt ürünleri de günümüzde diğer temizlik ürünleri gibi hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Tamamı kağıttan ve türevinden üretilen bu malzemeler en çok satın aldığımız ürünler arasında yer almaktadır. Mutfakta ve banyoda ki en büyük yardımcımız olan kağıt havlulardır. Kağıt havluları ellerimizi ve yüzümüzü silmek için kullanabileceğimiz gibi yere düşen veya dökülen en ufak bir şeyi bile pratik bir şekilde temizlemek için kullanırız. Mutfak tezgahına herhangi bir şey döktüğümüz zaman kağıt havluların emici yüzeyleri hemen imdadımıza yetişir. Kağıt havlu fiyatlarını belirleyen en büyük özellikleri emicilikleri ve yumuşaklıklarıdır. Tuvaletlerde en çok kullandığımız ürünler tuvalet kağıtlarıdır. Temizlik ve hijyen sağlamak için kullanılan tuvalet kağıtları rulo halinde satılmaktadır. Birbirinden çeşitli tuvalet kağıdı markaları bu kategori de satışa sunulmuştur. Tuvalet kağıdı fiyatları ise ürünlerin özellik, marka ve adetlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.