HESABIM

Bisküvi & Kek

için 2 ürün bulundu

Bisküvi


En sevilen ve en çok tercih edilen atıştırmalıklar arasında yer alan bisküviler, tatlı ve tuzlu çeşitleri ile tat olarak ikiye ayrılırlar. Çay saatlerinin en sevilen lezzetlerinden olan bisküviler kolay ulaşılabilir olmaları ile tercih sebebidir. Uzun raf ömrü, kolay ulaşılabilirliği, her bütçeye hitap eden fiyatları, kolay bozulmamaları herkesin çantasında, evinde, arabasında, ofisinde bisküvi bulunmaktadır. Kremalı bisküviler, çikolata parçacıklı bisküviler, diyet bisküviler, glütensiz bisküviler dolgulu, reçelli, meyve jöleli gibi oldukça seçenek alternatifleri mevcuttur.


Bisküvi Çeşitleri Nelerdir?


Bisküviler kendi içlerinde tatlı ve tuzlu olarak iki kategoriye ayrılırlar. Tatlı ve tuzlu bisküvilerin ise farklı çeşitleri mevcuttur. Diyet bisküviler, kakaolu bisküviler, glütensiz bisküviler, bebe bisküvileri, kremalı dolgulu bisküviler, parça çikolatalı bisküviler, kuru meyveli bisküviler, meyve aromalı bisküviler tatlı bisküviler kategorisinde yer almaktadır. Tuzlu krakerler, çörek otlu krakerler, baharatlı bisküviler, karabuğday unlu, siyez unlu, tam buğday unlu bisküviler ve peynirli bisküviler tuzlu bisküviler kategorisinde yer almaktadır. Paketleri açılana dek ilk gün ki tazeliğini koruyan bisküvilerin herkesin damak tadına uygun bir seçeneği bulunmaktadır.


En Sağlıklı Bisküvi Hangisidir?


Bisküviler hem doyurucu hem de sağlıklı ürünler olarak bilinirler. Özellikle bebek bisküvileri içerisinde bulunan zengin vitamin ve mineral içeriği ile bebeklerin gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunurlar. Bisküviler özellikle ara öğün ve kahvaltılarda süt veya bir içecek ile birlikte tüketildiğinde yüksek doyuruculuk oranına sahip olurlar. Çayın ve sütün en çok yakıştığı gıda ürünlerindendir. Eğer ki diyet yapıp, kilo vermeye çalışıyorsanız diyet ve glütensiz olan şekersiz, karabuğday veya siyez unu ile yapılmış besleyici değerleri çok yüksek olan bisküvileri tercih edebilirsiniz. Yağ oranları ve kalorisi düşük olan diyet bisküviler zengin lif içerikleri ile ekstra faydalıdırlar. Diyet bisküvilerinizde şeker yerine tatlandırmak için esmer şeker, Hindistan cevizi şekeri,  bal, hurma özü ya da pekmez tercih edebilirsiniz.


Bisküvi Fiyatları Ne Kadardır?


Bisküvilerin fiyatları ürünlerin içeriklerine, gramajına, markasına, ambalaj kalitesine göre farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulmaktadır. Çoğunlukla ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilere sunulan bisküviler ekonomik ve besleyici seçenekler arasında yer almaktadır. Acıktığınız her an açlığınızı bastırmaya ve yatıştırmaya yarayan bisküviler 7 gün 24 saat boyunca kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünlerdir. Bulunduğunuz konuma en yakın bakkal veya marketten satın alarak evde, arabada, otobüste, uçakta, ofiste ve her yerde atıştırıp açlığınızı yatıştırabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.