HESABIM

Atıştırmalık

için 54 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Fiyat

Çikolata / Bisküvi / Kek


Yemek yemek en temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Acıktığımız zaman mutlaka açlığımızı bastırmak isteriz. Temel öğünlerimiz dışında da vücudumuzun enerji gereksinimi ve canımızın farklı damak tatlarına ihtiyaç duymasından dolayı bir şeyler atıştırmak isteriz. Hem lezzetleri hem de kullanım kolaylıkları ile gün içerisinde ne zaman canımız bir şey çektiğinde ve acıktığımızda atıştırmalıklardan yardım alırız. Televizyon izlerken, kitap okurken, dostlarla keyifli vakit geçirirken günün her anı ve her saati tüketiriz.


Atıştırmalıklar kendi içlerinde ürün içerikleri, lezzetleri ve aromalarına göre sınıflara ayrılırlar. Her birinin özelliği bulunduğu ürün grubuna göre farklılık gösterebilir. Çikolata, bisküvi, kek gibi ürünler genellikle öğün sonrası tatlı ihtiyacını gidermek için tüketilen ürünlerdir. Sevilen ve her evde kullanılan markaların çeşitli bisküvi, çikolata ve kek çeşitleri bulunmaktadır.


Bisküvi Çeşitleri Nelerdir?


Bisküvilerinde kendi içlerinde çeşitleri bulunmaktadır. Tatlı ve tuzlu bisküviler diye iki ana kategoriye ayrılırlar. Kakao dolgulu bisküviler, kremalı bisküvi çeşitleri, kakaolu bisküviler, diyet bisküviler, glütensiz bisküviler, reçelli bisküviler, parça çikolatalı bisküviler, peynirli tuzlu bisküviler, çörek otlu bisküviler, baharatlı bisküviler gibi daha birçok lezzet seçeneği mevcuttur. Paketleri açılana kadar aynı tazeliği sunan bisküvileri açıldıktan sonra da cam bir kavanozda muhafaza edebilirsiniz.


Bisküvi fiyatları belirleyen en büyük unsur ürünün içeriği, gramajı ve markasıdır. Katkı maddesi daha az olan ve daha doğal içerikli ve sağlıklı bisküviler diğer ürünlere oranla daha yüksek fiyatlıdır ve dayanıklılıkları daha düşüktür. Son kullanma tarihleri daha kısadır. Her yerde kolay bulunur olması ve dilediğiniz her an tüketebileceğiniz bisküviler herkesin favorisi her evin de olmazsa olmazıdır. Ulaşılabilir fiyatları ile tüketicilere sunulan ürünler ekonomik ve doyurucudur.


Lezzetli Tatlara Sahip Kek Çeşitleri


Kekler, günlük yaşamda hem evlerimizde hem de ofislerimizde keyifle tüketebileceğimiz veya misafirlere ikram edebileceğimiz tatlı alternatifidir. Farklı lezzetlerle taçlandırabileceğiniz keklerin kakaolu, sade, limonlu, meyveli, kuru meyveli, parça çikolatalı, glütensiz kek, marmelatlı, diyet kek olarak tatlı ve peynirli, dere otlu olarak da tuzlu seçenekleri bulunmaktadır. Enerji verme ve tok tutma özellikleri ile bilinen kekleri öğün aralarında veya canınız tatlı istediğinde tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinin pişmesine daha vakit varsa ve canınız tatlı çekiyorsa lezzetleri ve muhteşem aromaları ile göz kamaştıran kekleri tercih edebilirsiniz.


Tatlı Krizinin Yıldızı Çikolatalar


Serotonin hormonunun salgılanmasının yani mutlu olmanın en büyük yardımcılarından olan çikolatalar en sevilen atıştırmalıklarda ilk sırada yer alır. Damaktan kalbe giden en keyifli seçenek olan çikolataların birçok çeşidi bulunmaktadır. Çikolatanın ana ham maddesi kakao, kakao tozu ve kakao yağıdır.


Bitter çikolatalar, en yoğun kakaoya sahip en sağlıklı çikolata çeşididir. Sağlıklı beslenenlerin ve sağlığına dikkat edenlerin favorisidir. İçerisinde ki kakaonun yoğunluğuna göre lezzeti yumuşayabilir ve sertleşebilir. Kakao oranı yükseldikçe şeker oranı azalacağından daha sağlıklı olacaktır. Fındıklı, antep fıstıklı, bademli, kahveli, yer fıstıklı çikolatalar enerji veren içerikleri ile gün içerisinde kendinizi düşük ve yorgun hissettiğinizde tüketip mutlu olabileceğiniz çikolata çeşididir. Bu çikolataların bitter, sütlü ve beyaz çikolatalı seçenekleri mevcuttur. Sevdiğiniz yoğunluğa göre tercih edebilirsiniz. Eğer daha fresh ve hafif lezzetleri seviyorsanız çilekli, portakallı, naneli, limonlu gibi meyveli çikolataları tercih edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.