HESABIM

Ambalaj Malzemeleri

için 7 ürün bulundu

Mutfak Sarf Malzemeleri


Hem yemek hazırlamayı hem de mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıran, mutfaktaki en büyük yardımcılarınız mutfak sarf malzemeleridir. Buzdolabı poşeti, çöp poşeti, alüminyum folyo, streç film, pişirme kâğıdı gibi ürünler bu kategoride yer alır. Mutfak içinde düzenlemelerinizi ve organizasyonlarınızı kolaylaştırır. Bu ürünler yemek yaparken işinizi kolaylaştırdığı gibi yemeğinizi kolaylıkla muhafaza etmenizi de sağlar. Yemeklerinizi taptaze ve hijyenik olarak saklayabilirsiniz.


Mutfak Gereçleri Nerelerde Kullanılır?


Mutfak sarf malzemeleri, mutfak içerisindeki düzeninizi kolaylaştırmak ve yemeklerinizi ilk gün ki gibi muhafaza etmenizi sağlamak için üretilmiş ürünlerdir. Kullanım alanları ise şu şekildedir;


Çöp torbası küçük, orta, büyük, battal boy olarak ölçülere ayrılır ve ayrıca kokulu ve kokusuz seçenekleri de mevcuttur. Çöplerin hepsini bir alan içerisinde tutarak, yüksek koku emme teknolojileri ile mutfağınıza kötü kokuların yayılmasını engeller. Bu yüzden çöp torbası seçerken dayanıklı ve sert malzemeden yapılan çöp torbalarını tercih etmelisiniz.


Buzdolabı poşetleri de tıpkı çöp torbasında olduğu gibi küçük, orta ve büyük boy olmak üzere ölçülere ayrılır. Meyve, sebze, kuru gıda, bakliyat veya paketi açılan herhangi bir ürünü bozulmadan ve hava almadan saklamanıza yardımcı olur. Sert ve dayanıklı yapıda olan buzdolabı poşetlerini tercih ederek yiyeceklerinizi derin dondurucu da saklayabilirsiniz.


Alüminyum folyo ve streç film, mutfaktaki en büyük yardımcınızdır. Streç filmler saklama kabı derdine girmeden yiyeceklerinizi üzerini sımsıkı bir kapak gibi örterek yiyeceklerinizi saran ve muhafaza ede bir mutfak malzemesidir. Alüminyum folyo ise yiyeceğinizin ısısını koruyarak muhafaza etmenizi sağlar.


Yemek Yapmanın Keyfine Varın!


Mutfağımızın en büyük yardımcılarından olan mutfak sarf malzemeleri yemek yapmak ve mutfakta düzen sağlamak hiç olmadığı kadar kolay ve pratik. Fakat bu malzemeler yemekle birebir temas edeceğinden dolayı bu malzemelerin üretiminde kullanılan içeriklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Fakat özellikle çöp torbası ve buzdolabı poşeti gibi ürünler tek kullanımlık olduğundan dolayı doğaya zarar vermemek adına geri dönüştürebilir materyallerden üretilmiş olanları satın almalısınız. Böylelikle doğadaki ekolojik dengenin de bozulmasının önüne geçebilirsiniz. Çevreye duyarlı %100 geri dönüştürülmüş içeriklerle üretilen çöp torbası ve buzdolabı poşetleri ile doğa korunur.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.