HESABIM
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Renk
Fiyat Aralığı


Under Armour


Genç sporcu Kevin Plank, 1996 yılında kullandığı spor kıyafetlerindeki eksiklikleri ve rahatsızlıkları fark ederek önce kendisi sonra tüm spora meraklılar için Under Armour markasını kurarak koşu tişörtleri üretmeye başladı. Bugün ABD’nin en büyük spor giyim markalarından biri olan Under Armour spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.


2016 yılından bugüne Türkiye’de ürünleri satılmaya başlanan markanın birçok ürününü A101’de bulabilirsiniz. Spor giyim tarına sahip olanların aradığı rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Under Armour spor giyim ürünleri, özel tasarım ve kumaşları ile büyük beğeni topluyor. Spor giyim tarzını oluşturmak isteyenlerin ekolü olan Under Armour, yaz ve kış günlerinde giyilebilecek harika ürünler tasarlıyor.


Under Armour markasının çıkış öyküsü sporcuların giydikleri tişörtlerde karşılaştıkları ve kimsenin de çözmeye yanaşmadığı terleme sorunuydu. Kevin Plank’ın koşarken giydiği tişörtün sırılsıklam olmasından dolayı duyduğu rahatsızlık, dünyaca ünlü bir spor giyim markasının kurulmasına kadar ilerledi. Under Armour terleme sorununa özellikle eğilerek sporcuların yanında yer alıyor. Sporcuların sıklıkla yaşadığı terleme sorunu için kullandığı ısı yakalama teknolojisi ile terin anında vücut dışına atılmasını sağlayarak kullanıcıyı rahatlatacak bir çözüm bulunur. UA-Tech kumaşları ile üretilen Under Armour tişört modelleri, terletmeme özelliği ile spor çevreleri tarafından rağbet görmektedir.


Under Armour Ürünleri


Sporcu dostu ürün tasarımları nedeniyle sporcular tarafından çok tercih edilen bir marka olan Under Armour, teknolojinin de imkânlarıyla spor giyim ürünlerinde müşterilerinden gelen isteklere göre ürün tasarımlarını belirler. Erkek, kadın ve çocuk kategorilerinde ürünler tasarlayan Under Armour spor giyimde lazım olacak birçok giyim ürününü pazara sunmaktadır. Under Armour eşofman modelleri, sweatshirt, tayt modelleri, spor ayakkabı gibi bir sporcuya lazım olacak her şeyi A101’de bulabilirsiniz.


Bir sporcu tarafından kurulan marka sporcuların ihtiyaçlarını doğrudan analiz ederek üretim yapmaktadır. Under Armour tarafından üretilen giyim ürünlerine kısaca bakmak gerekirse; kolsuzlar ve atletler, kısa kollular, uzun kollular, mont ve yelekler, pijamalar, kısa ve uzun taytlar, eşofman altı ve pantolonlar, şortlar, iç çamaşırları sayılabilir.


Under Armour ayakkabı modelleri ise sağlamlığı ve tarzıyla öne çıkmaktadır. Her spor dalının rahat ve kolayca kullanabileceği ayakkabılar arasında; koşu ayakkabıları, antrenman ayakkabıları, basketbol ayakkabıları, doğa yürüyüşü ayakkabıları, günlük ayakkabılar, golf ayakkabıları, terlik ve sandaletler bulunmaktadır.


Under Armour aksesuar olarak da zengin bir ürün gamına sahiptir. Sayacak olursak; şapka ve bereler, çoraplar, çantalar, eldivenler, kemerler, koruyucu ürünler ve ekipmanlardan bahsedebiliriz.


a101.com.tr internet mağazasında Under Armour markasına ait ürünleri bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz tişört, ayakkabı veya eşofmanlar için yapmanız gereken kolayca sipariş vermek olacaktır.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.