HESABIM
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Ülker


Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Ülker, 1944 yılında Eminönü’ndeki Nohutçu Han’daki 100 metrekarelik bir bisküvi dükkanında ilk adımını attı.


Sabri Ülker tarafından kurulan marka, bugün 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Gıda üzerine üretim yapmak için kurulan şirket, ilk olarak bisküvi üreterek sektöre girdi. 1972 yılında çikolata üretimine giren Ülker, 1992 yılında ise bitkisel - endüstriyel yağ ve margarin sektörüne giriş yaptı. Süt endüstrisine yönelik ilk adım 1996 yılında atıldı.


Bisküviden çikolataya, şekerlemeden sakıza, sıvı yağdan kahveye kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan Ülker, sadece ülkemizde değil, dünyada da saygın bir yer kazandı. Ülker’in dünyaya ilk açılması ise 1974 yılında 200 bin dolarlık ilk ihracat ile gerçekleşti.


Çocuk – yaşlı demeden her yaş grubunun severek tükettiği Ülker ürünleri; çikolata, bisküvi, kraker, gofret, kek, sakız ve şekerleme ve diğer atıştırmalıklar şeklinde onlarca kategoride yüzler ürün üretmektedir.


Yıldız Holding bünyesinde bulunan Ülker, 50 binden fazla çalışanı ve Türkiye, Kazakistan, Mısır, Suudi Arabistan olmak üzere 4 ülkedeki 10 fabrikasıyla hizmet üretmektedir. Ülker, dünyada çikolata üretiminde 10’uncu sırada, bisküvi kategorisinde ise 3’üncü sırada yer almaktadır.


Ülker Çeşitleri


Bisküvilerindeki tazelik ve lezzet Ülker’i tüketicilerin gözünde belirli bir yere koymaktadır. Ülker Biskrem, Hanımeller, Kremalı, Haylayf, Çizi, Pötibör, İkram, Saklıköy, Rondo, Piknik, Finger, Canpare bisküvi çeşitleri yıllardan beri raflardaki yerini hep korumuştur. Bisküvi severler tarafından ısrarla aranmaktadır. Krakerler arasında ise çubuk kraker, balık kraker, badem kraker, AS kraker, Krim kraker bulunmaktadır.https://www.a101.com.tr/market/cikolata-biskuvi-kek/


Ülker çikolatalarındaki mutluluk hissi uyandıran tat onlarca çeşitle taçlandırılmıştır. Ülker’in çikolatalarından bazıları; Albeni, Dido, Çokokrem, Alpella, Caramio, Coco Star, Çokonat, Çokomik, Ece, Metro, Piko, Napoliten olarak sayılabilir.


Çıtır çıtır ve üstün lezzetli gofret çeşitleri ile Ülker, çay sohbetlerine eşlik etmektedir. 9 kat tat, Rulokat, Kat kat kat ürün çeşitleri ile damak zevkinize hitap etmektedir.


Düşük kalorili çeşitlerini Mavi Yeşil adı altında toplayan Ülker’in, bu gruptaki ürünleri arasında mısır ve pirinç çıtırı, kakao kremalı bisküvi, elma lifli kepekli bisküvi, limon lifli kepekli bisküvi, peynirli kepekli kraker, kayısılı kepekli bisküvi bulunmaktadır.


A101 Ülker ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyor. a101.com.tr adresinden günün her saati Ülker ürünlerinden sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.