HESABIM
Toshiba
Filtreler
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
Marka
Smart TV
Wi-Fi
Satış Kanalı
Uydu Alıcı
Fiyat

Toshiba


Bir Japon teknolojisi markası olan Toshiba, çokuluslu bir şirkettir. Elektronik ve teknolojik cihazlar konusunda dünyanın sayılı markaları arasında bulunan Toshiba, 1939 yılında kurulmuştur. Bugün dünyada HP, Dell, Acer ve Lenovo ile birlikte dünyanın en büyük beş kişisel bilgisayar üreticisinden birisi durumundadır.


Dizüstü bilgisayar modelleri, klimalar, elektronik ürünler, barkod yazıcılar, micro SD kartlar, USB, televizyon gibi çok geniş bir ürün gamına sahip olan Toshiba, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek inovatif çözümler de üretmektedir.

Toshiba Ürün Seçenekleri


Teknoloji konusunda kendini ispatlamış olan Japonya’dan dünyaya açılan ve bir dünya markası haline gelen Toshiba ürün yelpazesinde; laptop, notebook, masaüstü bilgisayar, klima, yedek parça seçenekleri, depolama aygıtları, pil ve şarj cihazları, drone modelleri, TV aksesuarları, yazıcı malzemeleri, kartuş ve toner, etiket makinesi, ampul, tarayıcı, driver, fotoğraf ve kamera aksesuarları, elektrik ve aydınlatma ürünleri gibi seçenekler bulunmaktadır.


Toshiba dizüstü bilgisayarlar, gelişmiş ekran kartları ve yüksek hızlı bellekleri ile oyun severler tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü grafik tasarım gibi işlerle ilgilenenler de bu bilgisayar modellerini tercih etmektedir. İster evde ister işte kullanacak olun, Toshiba laptop veya masaüstü bilgisayarlar içerdikleri son teknolojilerle en büyük yardımcınız olacaktır. Film izlemeyi sevenler için sessiz bir ortam arayanlar için fan sesi gibi rahatsız edici gürültüler oluşturmayan Toshiba bilgisayarlar, film keyfiniz için biçilmiş kaftan gibidir.


Özellikle bugünlerde öğrencilerin uzaktan eğitimleri için hem bilgisayar modelleri hem de tablet modelleri ile Toshiba; öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin yanında. Uzaktan eğitim için gerekli internet bağlantılarını kaldırabilecek güçlü yapıdaki tabletleri dokunmatik ekranı sayesinde rahat bir kullanım sunmaktadır.


Çalışmalarınızı veya filmlerinizi taşıyabileceğiniz harici bellekler konusunda da işinizi kolaylaştıran Toshiba, 16 GB, 32 GB, 64 GB kapasiteli flash bellek modelleri ile de hizmet vermektedir. Ayrıca taşınabilir harici harddiskler daha büyük kapasitelere sahiptir. Toshiba taşınabilir harici harddiskler, 1TB, 2 TB veya 4 TB kapasiteye kadar seçenekler sunmaktadır.


Toshiba’nın teknolojik ürün çeşitleri arasında bulunan televizyon modelleri ise müşterileri tarafından bir fenomen olarak kabul edilmektedir. Toshiba televizyon modelleri arasında; HD kalitesini içeren LCD TV’ler, internet teknolojisini içeren Toshiba Smart TV’ler, enerji tasarrufu konusunda otorite sayılan Toshiba LED TV’ler keyifli bir televizyon izleme imkânı sunmaktadır. Toshiba televizyon fiyatları konusunda en uygun fiyatları a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.