HESABIM
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Singer


Singer, 1851 yılında İngiltere’de Isaac Merritt Singer tarafından kurulan ve evlerde de kullanılabilecek olan ilk hantal, ağır olmayan dikiş makinesi üreten firmadır. Bu zamana kadar elle yapılan dikişler ya da eski usul hantal makinelerle yapılan dikişlerle yapılan dikimler oldukça zaman alıyor, makinede kullanılan iğneler devamlı kırılıyor, iplikler kısa sürede kopuyordu.


Üretilen ilk portatif dikiş makinesi ile dikiş alanında bir devrim yakalandı. 1886 yılında Singer dikiş makineleri Türkiye’de de İstanbul ve İzmir’de satılmaya başlandı. Zaman içinde Singer markasının bayilik ağını genişletmesi, ücretsiz açtığı biçki, dikiş ve nakış eğitimi kursları ile daha çok insana ulaşarak tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dikiş ile özdeşleşen marka haline geldi. Singer bugün 160 ülkede ve Türkiye’de 1500 dikiş makinesi satış noktası ile dünyada ev tipi ve sanayi tipi dikiş makinesi sektörünün lideri konumundadır.


Sektöre ev tipi dikiş makinesi üretimiyle adım atan Singer markası, zamanla ürün yelpazesini de genişletmiştir. Sanayi tipi dikiş makineleri, ütüler, ütü masası ve dikiş aksesuarları da üretmektedir.


Singer ev tipi dikiş makinesi çeşitleri arasında; dikişe başlangıç seviyesi olarak tercih edilebilecek olan elektronik dikiş makineleri, daha profesyonel olarak kullanılabilecek olan bilgisayarlı dikiş makineleri, 8mm zigzag genişliği ve çift kalıp kullanımıyla 100’den fazla desen seçenekli döküm ev tipi dikiş makinesi, mekanik ev tipi dikiş makinesi ve overlok & reçme makinesi bulunmaktadır.


Singer daha büyük üretimler için tekstil sektörünün vazgeçilmezlerinden sanayi tipi dikiş makineleri de üretmektedir. Reçme, overlok, kumaş kesim, düz dikiş, zigzag ve piko makineleri Singer markasının sanayi tipi ürettiği dikiş makinesi çeşitleridir.


Tekstil dendiğinde akla ütü de gelmektedir. Singer ürettiği farklı ütü çeşitleriyle de tüketicilerin beğenisini toplamaktadır. Normal ütüler, kazanlı ütü, pres ütü çeşitleri ve buharlı düzleştirici ütüler, Singer’in ürettiği ütü çeşitleridir.


Singer’de dikiş dünyasına dair her şeyi bulabilirsiniz. Dikiş aksesuarları olarak; dikiş setleri, iğneler, makine ayakları, makine yağları, makaslar, masuralar, hav temizleyici, dikiş kitapları, prova mankenleri, patchworkler ve dikiş makinenizi muhafaza etmek için çantalar ve kabinler de üretmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.