HESABIM
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Sinbo


Türk malı ve Türk kalitesini uluslararası zeminde de tanıtmayı hedefleyen Sinbo, 20 yaşında genç bir markadır. Devlet destekli markalaşma programıyla bugün günde 40.000 adet üretim kapasitesi ve 65.000 m2’lik tesisiyle dünyada yaklaşık 80 ülkeye küçük ev aleti sektöründe hizmet vermektedir.


Sinbo; Türkiye’nin küçük ev aleti üreten lider markalarındandır. Ürün kataloğu da oldukça geniş olan Sinbo pişirme grubu ürünlerinden kişisel bakım grubu ürünlerine kadar farklı fonksiyonlarda onlarca çeşit küçük ev aleti üretmektedir.


Sinbo pişirme ve kızartma grubunda kullanılabilecek fritöz modelleri, aynı anda farklı tost yapabilme kapasiteleriyle Sinbo tost makineleri, Sinbo ayaklı elektrikli ızgara ve masaüstü ızgara çeşitleri, elektrikli granit döküm tencere modelleri, elektrikli krep makinesi, elektrikli ocak, çok fonksiyonlu pişirici ve Sinbo yumurta pişirme makinesi üretmektedir.


Sinbo içecek hazırlamaya yarayan küçük ev aleti olarak; kablosuz - kablolu ve araç içi kullanıma uygun Sinbo su ısıtıcı modelleri, filtre kahve makinesi, kahve ve baharat öğütücü ve pratik kullanımı ile lezzetli kahveler yapabileceğiniz Sinbo Türk kahve makinesi modelleri ve elektrikli çay setleri seçenekleri mevcuttur.


Sinbo ürettiği ürünlerle yiyecekleri hazırlamaya da pratik çözümler sunuyor. Sinbo blender çeşitlerinde blender haznesi cam ya da plastik seçenekler sunmaktadır. Doğrayıcılar, birbirinden farklı fonksiyonlarda kullanabileceğiniz blender setleri, pasta ve kek yapımında büyük yardımcılarınızdan el ve stant mikser çeşitleri, mutfak robotu modelleri, katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı, et - kıyma ve salça yapma makinesi ve dijital mutfak tartısı modelleri de üretmektedir.


Ev temizliğindeki en büyük yardımcınız olan elektrikli süpürgeler de Sinbo kalitesi ile üretilmektedir. Sinbo ürettiği süpürge modelleriyle de adından söz ettirmektedir. Son zamanların en çok tercih edilen modellerinden dik elektrikli süpürge çeşitleri, yüksek emiş gücüyle torbalı - torbasız süpürge modelleri ve pratik kullanımıyla  şarjlı el süpürge modelleri Sinbo tarafından üretilmektedir.


Kişisel bakım ürünleri, tüketiciler tarafından kaliteli ve kullanım kolaylığı bakımından özenle tercih edilen ürünlerdendir. Sinbo, saç bakımı ile ilgili ürün yelpazesinde saç düzleştirici, saç maşası ve Sinbo saç kurutma makinesi modelleri, erkekler için saç & sakal kesme makinesi modelleri, Sinbo tıraş makinesi, kulak & burun kılı kesme makineleri bulunmaktadır. Sinbo kişisel bakım setlerinin içinde; hem saç & sakal kesme başlıkları hem de burun& kulak kılı alma aparatları mevcuttur.


Birbirinden farklı desen ve renklerde dijital ve cam Sinbo banyo baskül çeşitleri ile kilo kontrolünüzü takip edebilirsiniz. https://www.a101.com.tr/elektronik/elektrikli-ev-aletleri/


Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile Sinbo, bulunduğunuz mekânın ısısını ve nemini ayarlamak istediğinizde her zaman yanınızda olan ürünler tasarlamaktadır. Sinbo’nun ürettiği vantilatör ile serinleme ihtiyacınızı giderebilirken, fanlı ya da infrared teknolojisi ile üretilen ısıtıcılarla mekânın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Sinbo hava nemlendiricisini kullanarak da ortamdaki nemi sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en uygun ayarda tutabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.