HESABIM
Philips
Filtreler
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
Kulaklık Türü
Marka
Smart TV
Wi-Fi
Bağlantı Tipi
Renk
Kapasite
Satış Kanalı
Pil Gücü
Uydu Alıcı
Fiyat

Philips


Hollanda menşeili bir dünya markası olan Philips, adını elektronik ürünlerle dünyaya duyurmuştur. Televizyon ve ses sistemlerinde yüksek kaliteli ürünler sunan markanın yelpazesi oldukça geniş sayılabilir.

İnovasyonu yakından takip ederek ürünlerinde mükemmel sonuçlar yakalayan Philips, televizyondan ses sistemlerine, aydınlatmadan sağlık ürünlerine kadar tüketiciye dayanıklı ürünler sunmaktadır.


Philips Televizyonlar


Evde televizyon izlemek veya sinema keyfi yaşamak için tercih edilen Philips televizyonlar gelişen teknolojinin bütün imkânlarını sağlamaktadır. Wi-Fi teknolojisiyle internete bağlanabilen smart televizyonlar; HD, UHD ve 4K gibi çözünürlüğe sahip modelleri ile tercih edilebilir.

Philips OLED TV'ler gerçekçi görüntü kalitesiyle dikkat çekerken, Philips LCD televizyon alternatifleri arasında yer alan Ambilight TV ise görüntüleri duygu anlamında hissedeceğiniz bir deneyim imkânı sunuyor.


Philips Süpürgeler


Son zamanlarda dikkat çeken yenilikçi elektrik süpürgelerinde başı çeken Philips Marathon Ultimate en ince tozları bile %99,9 oranında hapsederek evde en iyi temizlik performansı sunuyor. Philips Marathon elektrik süpürgesi en yüksek emiş gücü ile 5 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Philips Speedpro Şarjlı dikey süpürge tek bir şarjla normal modda 40 dakikaya varan ve yüksek performanslı çalışma süresi sunar. Kullanım kolaylığı ile tercih edilen dikey süpürgeler arasında Philips açık ara önde gidiyor.


Philips Ütüler


Yıllardır evde ütü yapan kadınların hiç elinden ve dilinden düşmeyen Philips ütüler de kendilerini teknolojik yeniliklerle geliştirdi. Philips PerfectCare ütü modeli, ütülediğiniz kumaşı tanıyan dünyanın yapay zekâya sahip ilk kazanlı ütüsüdür. Philips PerfectCare 9000 modeli tabanındaki kamera ile ütülediğiniz kumaşın görüntüsünü alır ve yapay zekâ ile anında kumaşı tanıyarak en uygun sıcaklık ve buhar ayarını kendi otomatik ayarlar. Size de zahmetsiz ütülemenin tadına varmak kalır.

Philips Elite Plus DynamiQ ütü modeli ise sensörü sayesinde el hareketlerinizi takip eder ve buhar miktarını el hareketlerinize göre ayarlar. OptimalTemp teknolojisi ile sıfır yanık garantisi sunuyor.


Philips Ürün Çeşitleri


Philips gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürünlerinde kullanmaktadır. Evde, mutfakta veya ofiste kullanılabilecek ve hayata kolaylık sağlayan Philips ürünleri arasında epilasyon cihazları, kahve makineleri, saç kurutma makineleri de dikkat çekmektedir.

SenseIQ teknolojisine sahip Philips Lumea serisi epilasyon cihazı, cildinize uygun ışık ayarını göstererek 3 uygulamadan sonra tüylerinizde %92’ye varan azalma sağlar.

Philips saç kurutma makinesi, iyonik bakım özelliğiyle saçlarınıza olağanüstü hacim kazandırırken siz de tarzınızla göz doldurmaya hazır olun.

Evde veya ofiste canınız kahve çektiği her anda Philips’in tam otomatik espresso makinesi sayesinde kahveniz tam istediğiniz gibi mükemmel aromasıyla anında hazır.

A101 Philips ürünlerini müşterilerine tek tıkla alma ve kapıya kadar teslim imkânıyla sunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.