HESABIM
Lenovo
Filtreler
Kulaklık Türü
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Lenovo


Bilgisayar ve akıllı telefonlar üreten Çin merkezli bir teknoloji firmasıdır. Bu tür cihazlar için ayrıca donanım üretimi de yapmaktadır. Şirket 1984 yılında Pekin’de kuruldu. Bugün ise dünya genelinde 160’tan fazla ülkede bulunuyor. Lenovo şirketi bugün 43 milyar dolar ciro, yüz milyonlarca müşterisi ve saniye başına satılan 4 cihazla teknoloji devleri arasındaki yerini almıştır.


Lenovo Türkiye pazarında da son yılların parlayan yıldızlarından birisi olmuş durumdadır. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, tabletler, monitörler, oyun ve aksesuarlar ile dev bir üretim ağına sahip olan Lenovo, her kullanıcı profiline uygun olarak tasarladığı ürünlerle yerini sağlamlaştırıyor.


Lenovo Laptop Modelleri


Lenovo, laptoplarda daha çok masaüstü bilgisayarlarda görmeye alışık olunan özellikleri barındırdığı için kullanıcılar tarafından beğeni ile izlenmektedir. Lenovo laptop modelleri geniş ekran tasarımları, dayanıklı materyalleri, gelişmiş işlemci modelleri ve güçlü işletim sistemleri ile bir dizüstü bilgisayar kullanıcısının aradığı tüm özellikleri taşımaktadır. Özellikle ofislerde kullanılan ve donanımı ile tercih edilen masaüstü bilgisayarlarla rekabet edebilecek güçte olan Lenovo laptop modelleri grafikerlerin tercihlerinde de taşınabilmesi açısından da bir adım öne çıkmaktadır. Laptop kullananların en çok şikâyet ettikleri konu, bilgisayarlarının ısınması oluyor. Lenovo bu konuda özel geliştirdiği soğutma sistemi bu konudaki şikâyetleri yok edebilir.


Fiyat/performans arayanların ilk adreslerinden biri olan Lenovo, notebook modellerinde de kendisinden bekleneni en iyi şekilde sunmaktadır. Lenovo ThinkPad notebooklar ise bilgisayar yoğunluğu fazla olan iş hayatında ayrı bir yere sahip görünmektedir. Pil ömrünün uzun süre yeterli olması, grafik özelliklerinin son teknolojilerle güncellenmesi, dokunmatik ekranı gibi birbirinden önemli özellikleri ile sizleri bekliyor. https://www.a101.com.tr/elektronik/bilgisayar/


Öte yandan benim işim oyun diyenler için de özel tasarlanan oyun bilgisayarları Lenovo teknolojisinin gücünü göstermektedi. Lenovo gamebook’lar, oyun severlerin istedikleri özellikleri bir araya topluyor. Yüksek görüntü kalitesi, özel geliştirilmiş klavye Lenovo gamebook ailesinin genetik özelliklerindendir.


Lenovo Fiyatları


Her zaman en iyi fiyat garantisi A101’de sizleri bekliyor. Türkiye’nin ucuzluk marketi olan A101 bugün 10 binden fazla marketi ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Online mağazası a101.com.tr ile de müşterilerine geniş yelpazede ürün skalası hazırlayan A101’de en uygun fiyatlı Lenovo ürünlerini bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.