HESABIM
Filtreler
Beden
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Keramika


2006 yılında üretim hayatına başlayan Keramika, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Keramika, özellikle sofra üstü sunum grubunda seramik sektörünün parlayan yıldızı haline gelmiş durumdadır. Kütahya’da 60 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesisinde, her biri alanında uzman bin 200 çalışanıyla sahasında Türkiye’de en fazla üretim yapan firma olan Keramika, 200’den fazla farklı renk ve 750’den fazla model ile ayda 5 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir. Dünyadaki sofra üstü sunum trendini yönlendiren markalardan biri olan Keramika, Türkiye genelinde 34 ilde 79 satış noktasında, fabrika satış mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Seramik sektöründe saygın bir yeri olan Keramika, 6 kıtada 68 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.


Keramika Ürünleri


Sofraların üzerindeki yemeklerin lezzeti kadar, onların masaya getirildiği sunumlar da o kadar önemlidir. Zarif, şık ve renkli Keramika yemek takımları ile sofralarınızın zenginliği gözlere hitap edecektir. Öğle veya akşam yemeği için misafirlerinize kurduğunuz özel sofranın başkahramanı yemek takımlarıdır. Keramika tarafından tasarlanan ve üretilen yemek takımları, 4 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik olarak bulunabilmektedir. Ayrıca sabah kahvaltılarında masalarınızı süsleyecek olan Keramika kahvaltı takımları da 2 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca Keramika çeyiz paketleri ile yeni evlenecek olan genç kızların çeyizlerine değer katabilirsiniz.


Keramika’nın sadece yemek öğünlerinde değil sohbetlerde, misafir ağırlamada veya akşam evde karşılıklı sohbet ederken de kullanabileceğiniz çay ve kahve takımları ile evlerinizde huzura doyacaksınız. Çok özel tasarımları ile evlerinizi renklendiren Keramika çay ve kahve takımları, çarpıcı renk seçenekleri ve üst üste kolayca istiflenebilme özellikleri ile rağbet görmektedir.


Takımlar dışında Keramika’nın özel tabakları günlük kullanımda oldukça tercih edilmektedir. Çorba kasesi, kayık / salata tabakları, makarna tabağı, ordövr tabağı, pasta / tatlı tabağı, pizza tabağı, servis tabağı ve yemek tabağı tasarımları ile Keramika kalitesi ve farkını yaşayabilirsiniz.


Seramikte bir marka olan Keramika, özel tasarım ürünleri, aksesuarları, mutfakta gerekli olan malzemeleri, sofrada bulunması gereken ürünleri ile kadınların yanındadır. Ahşap sunum tahtası, Amerikan servis, baharatlık, çatal / kaşık / bıçak, çerezlik / sosluk, peçete yüzüğü, tuzluk / biberlik, zeytinlik / yumurtalık gibi ürünleri ile mutfağınızdaki şıklığı sofralarınıza taşıyabilirsiniz.


Keramika’nın ev dekorasyon ürünlerini incelediğinizde mutfaktaki başarısını bu alana da başarılı bir şekilde yansıttığını görebilirsiniz. Keramika ev dekorasyon ürünleri arasında; aydınlatma ürünleri, banyo setleri / sabunluklar, mumluklar, tablolar ve yastıkları bulabilirsiniz.


Keramika A101’den Alınır


Seramikte dünyanın tanıdığı Keramika ürünleri A101’de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Online satış mağazası a101.com.tr adresine en uygun fiyatlarla Keramika ürünlerini hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.