HESABIM
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Durex


Durex prezervatif İngiltere’de 1929 yılında London Rubber Company tarafından tescil edildi. O günden bu zaman kadar geçen sürede dünyanın her yerine ulaşan Durex, yıllar içinde kendisini sürekli olarak geliştirdi. Durex tarafından imal edilen ilk prezervatiften 20 yıl kadar bir zaman sonra ilk kayganlaştırıcı prezervatif, 1960 yılında ise ilk anatomik prezervatif üretildi.


Cinsel hayata ilişkin yaptığı üretimlerle 1990 yılında küresel kalite belgesi alan Durex, prezervatiflerin yanı sıra masaj jelleri ve jel kayganlaştırıcılar da üretmektedir.


Durex cinsel sağlık ürünleri geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Durex, tensel ve genital bölge teması nedeniyle ürünlerinde alerjen maddeler içermeyen malzemeler kullanmaktadır. Kauçuk lateksten üretilen prezervatifler, birçok kalite testlerine tabi tutulur. Ürünün sağlamlığı ve sızdırmazlığı bu testlerde denenir. Ayrıca prezervatiflerde kayganlık önemli bir faktördür. Durex tarafından üretilen prezervatiflerde kayganlık özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanım sırasında genital bölgede tahriş oluşmasına izin verilmez.


Durex Prezervatif Çeşitleri


Durex prezervatifler 6’lı, 10’lu, 12’li, 20’li paketler haline satılmaktadır. Markaya ait farklı çeşit ve büyüklükte ürünler vardır. Prezervatiflerin fiyatları da ürün çeşidine ve kutudaki adetlere göre değişkenlik gösterir.


Durex tarafından piyasaya sunulan prezervatif çeşitleri arasında; Durex Extreme, Durex Maraton, Durex Yok Ötesi Extra His, Durex Yok Ötesi Ultra Kaygan, Durex Gerçek Dokunuş, Durex Intense, Durex Yakın Hisset ve Durex Chill vardır.


Her biri farklı bir amaç için üretilen bu prezervatifler ince, kaygan, tırtıklı olmasına göre değişkenlik gösterir. Durex Extreme geciktirici krem ve tırtıklı yapısıyla tercih edilirken, Durex Maraton ise geciktirici özelliği ile daha uzun bir ilişki yaşatır. Durex Yok Ötesi Extra His ince yapısıyla zevki hissetmenizi sağlar. Durex Chill ise karma bir pakettir ve içinde Klasik, Yakın Hisset ve Yok Ötesi Extra His çeşitlerini bulundurur.


Durex Fiyatları


Ürünü satın almadan önce fiyatı da elbette merak edilen bir konudur. Güvenilir, dayanıklı ve sağlıklı Durex prezervatifler, tercih edeceğiniz çeşide ve paketteki prezervatif sayısına göre değişkenlik gösterir. Öte yandan kayganlaştırıcı jel ile prezervatiflerin aynı kutuda bulunduğu avantajlı paket seçenekleri de mevcuttur. A101’de uygun fiyatlarla Durex prezervatif ve kayganlaştırıcı jelleri bulabilirsiniz. Jel fiyatları da ürünün gramajına ve çeşidine göre değişir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.