HESABIM
Kategoriler Temizle
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Dalin


Bebekler için göz yakmayan şampuan olarak bilinen Dalin, 1983 yılında Bilim İlaç’ın kurucusu Adil Karaağaç tarafından üretilmiştir. İlk olarak Dalin Bebek şampuanı, Dalin sabun ve pudra üreten firma günümüzde bebek bakımına dair gerekli hemen hemen her ürünü üretmektedir.

Dalin ürünleri, kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla annelerin bebek bakımında güvenle kullandığı ve 

Türkiye’de sektörün % 50’ye yakın pazar payı ile lider konumunda olan bir markadır. Dalin Şampuan, anneler tarafından en çok tercih edilen ve en iyi bebek şampuanı markalarındandır.


Dalin Şampuan Çeşitleri


Dalin, ürettiği 40 farklı ürün çeşidiyle annelerin bebek bakımına dair bütün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Dalin banyo ürünleri olarak; klasik ve papatya özü seçenekleriyle Dalin Şampuan, banyoları daha eğlenceli hale getiren Dalin Civciv Şişe Bebek Şampuanı, çilekli ve orman meyveli seçenekleriyle Dalin Mikrofon Şişe, saç ve vücut şampuanı üretmektedir. Dalin şampuan içeriğinde zararlı maddeler bulunmadığından bebekleriniz için güvenle kullanabilir, keyifli banyo saatleri geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.


Bebek / çocuk saçları da kimi zaman karışabilir, düğüm haline gelebilir. Böyle durumlarda bebeğin saçının taranması kolay olmayabilir ve canı acıyabilir. Dalin Sprey ile bebeklerinizin / çocuklarınızın saçlarını artık daha kolay, canlarını acıtmadan tarayabilir ve içindeki bileşenlerle onların saçlarını yumuşatıp, daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Dalin Sabun; klinik olarak test edilmiş yumuşaklığı, hipoalerjenik olması, kolay durulanması ve alkol, paraben gibi zararlı maddeler içermeyen yapısıyla annelerin bebekleri için tercih ettiği en iyi bebek sabunu markalarındandır.


Otomatik makinelerle el değmeden %100 pamuktan üretilen, Dalin kulak çubuğuyla banyo sonrasında bebeğinizin kulaklarında kalan ıslaklığı alabilir, böylece oluşabilecek bir kulak enfeksiyonun da önüne geçebilirsiniz. Dalin bebek kolonyası çeşitleriyle de ferahlığın keyfini her an çıkarabilirsiniz. Bıcı Bıcı Kokusu, Jasmin, Daisy, Floral, İce blue çeşitleri ile Dalin parfüm & Bebek Kolonyası doğanın güzel kokularını yanınızda taşıyabileceğiniz imkânı sizlere sunuyor. Dalin bebek ve çocuklarınız için ürettiği köpük sabun çeşitleri, Dalin Hijyenel Antibakteriyel El Temizleme Jeli ile el hijyeninde de sizlerle birliktedir.


Dalin sadece bebek cilt bakımı ürünleri üretmek ile kalmayıp cilt ile temas eden bebek kıyafetlerinin hijyeni için deterjan ve yumuşatıcı da üretmektedir. Dalin Sıvı Deterjan, Dalin Doğal Sabun Bazlı Deterjan, Dalin Bahar Ninnisi - Düş Bahçesi - Çiçek Perisi seçenekleriyle birbirinden güzel farklı kokularda çamaşır yumuşatıcısı üretmektedir. Ayrıca normal yumuşatıcılara göre daha az yumuşatıcı ile daha yüksek verim sağlayan konsantre yumuşatıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Dalin sıvı çamaşır deterjanı; boya, parfüm, sls, paraben, sles, klor, fosfat gibi cilde zararlı bileşenler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sıvı yapısıyla çamaşırlarınızda kalıntı bırakmadan üstün temizlik sağlar.


Ayrıca Dalin ıslak havlu ve yenidoğan pamuk havlu çeşitleri, Dalin alt değiştirme örtüsü, Dalin bebek yağı, pişik önleyici krem, Dalin vazelin çeşitleri, seyahatlerde yanınızda daha kolay taşıyabileceğiniz mini boy Dalin bakım ürünleri ve hassas ciltlere özel hem elde hem de makinede yıkamak için uygun %100 doğal sabundan üretilen Dalin Granül Sabun ürünleri ile de tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır.


Dalin fiyatları ise ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Şampuan veya sabun, krem veya ıslak mendil fiyatlarını en uygun şekilde a101.com.tr’de bulabilir, kolayca sipriş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.