HESABIM
Crocs
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Crocs


Ayak rahatlığının vazgeçilmez adresi olan Crocs, dünyaca ünlü bir markadır. 2002 yılında ayakkabı dünyasına merhaba diyen Crocs, tüketicilere spor ayakkabıdan bota, sandaletten terliğe kadar kadın, erkek, unisex ve çocuk ürünleriyle oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sunmaktadır.


Türkiye’de de geniş bir Pazar ağı ola Crocs’u piyasadaki diğer markalardan ayıran ve bu denli tercih edilmesini sağlayan belli başlı özellikleri var. Crocs ergonomiktir, kişinin ayak sağlığını koruyucu bir yapıdadır. Vücut ağırlığının ayaklara uyguladığı basıncı hafifletir. Crocs ürünlerinin tamamı anti-bakteriyel özelliğe sahiptir, koku, nem ve leke tutmaz. Crocs marka terlikler kolay temizlenir, çamaşır makinesinde yıkanabilir ve hızlıca kurur.


Markanın en çok bilinen ürünleri Crocs terlikler de hafif olma özelliğiyle ayakları yormaz. Vrocs markalı ürünler; yumuşak, rahat, hafif ve iz bırakmayan özellikleri içeren bir teknoloji olan tescilli kapalı hücreli reçine olan Croslite kullanılarak benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.


90’dan fazla ülkede satılan Crocs terlik ve ayakkabılar rahat olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Crocs’ta genel müdürlükteki yöneticiler, bölge ofisleri, perakende ve dağıtım merkezleri de dahil olacak şekilde dünya çapında 4 binden fazla çalışan bulunmaktadır.


Crocs Terlikler


Kendine has tarzıyla ilk görüşte belli olan Crocs terliklerin piyasada fazla şekilde taklit ürünleri de bulunuyor. Orijinal Crocs terlik almak için bilinen yerlerden alış veriş yapmak gerekiyor. A101 Crocs terlik arayanlara en uygun fiyat imkânını sunuyor. Erkek Crocs terlikler ve kadın Crocs terlikler a101.com.tr adresinde 7/24 satışta bulunuyor.


Ağırlıklı olarak lacivert ve beyaz renkli terlikler tercih edilse de hayatını renklendirmek isteyenler için tasarlanmış sarı, kırmızı, mavi, fuşya gibi renk seçenekleri de mevcut. Crocs terlik modelleri genelde sade bir tasarıma sahip olsalar da bazılarında bağcık detayları da bulunuyor.


Crocs terlikler kalın ve esnek taban yapısıyla, arkası açık ve bantlı olarak, iç tabanı ile ayak uyumu mükemmel, üst kısmı ise ayağı tamamen kaplayacak şekilde tasarlanıyor. Üretim malzemesinin ve tabanın esnekliği sayesinde ayaklar, hareket kolaylığı kazanıyor ve ağrılara neden olmuyor.


Crocs terlikler ile günlük yaşantıda, yürüyüşte, seyahatlerde tercih edildiğinde ayak konforu sağlıyor. Özellikle iş hayatında sürekli olarak ayaküstü durmak veya gün içinde sürekli yürümek zorunda olanlar için hem hafiflik hem de rahatlık açısından tercih ediliyor.


Çocukların ayak sağlığını koruyacak olan Crocs terlikler için eğlenceli ve renkli bir sürpriz de var. Crocs terlik süsleri olan jibbitz çeşitleri terlik giymeyi bir oyun haline getiriyor. Jibbitz, oyun ve masal kahramanlarından çizgi film maskotlarına kadar geniş bir eğlence yelpazesi sunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.