HESABIM
Kategoriler Temizle
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Cif


“Temizliğin mutlulukla bir ilişkisi var” diyen Cif, yaklaşık bir asırlık tecrübesiyle dünyaca ünlü bir şirket olan Unilever’ın ev temizliği markalarından biridir. 1965 yılında ilk piyasaya sürüldüğü günden beri tüketicilerin beğenisini kazanarak bugün evlerde başlıca temizlik malzemesi olarak tercih edilmektedir.


Cif ürünlerini evinizde birçok farklı yüzeyi temizlemek için kullanabilirsiniz. Banyoda, mutfakta, zeminde, tüm yüzeylerde, paslanmaz çelik eşyaların temizliğinde ve çok amaçlı temizleyiciler olarak farklı fonksiyonel Cif çeşitleri üretilmektedir. Sizler de ihtiyacınıza yönelik alacağınız bir Cif ürünü ile temiz bir evde yaşamanın mutluluğuna ulaşabilirsiniz.


Cif Çeşitleri


Mutfaklar gün içinde devamlı yemek yapılan, yemek kokusunun ve yağın biriktiği, hijyenin en üst düzeyde olması gereken mekânlardır. Cif Mutfak ürünleri ile mutfaklarınızda aradığınız maksimum hijyene ulaşabilir, yağdan, yapışmış yemek kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Ayrıca ferah kokusuyla mutfağınıza temizliğin iç açıcı kokusunu yaymanız mümkündür. Cif mutfak ürünleri olarak; Cif Power & Shine yağ çözücü, Cif Sprey Doğanın Gücü ve Cif Sprey Ultra Hız Mutfak ürünlerini sunmaktadır. Günlük mutfak kirlerinden, inatçı ve yapışmış yağlı kirlerin çıkarılmasında etkili portakal ve limon kokusu çeşitleriyle Cif mutfak ürünleri tüketicilerin tercih ettiği lider temizlik ürünlerindendir.


Cif Banyo ürünleri olarak; Cif Sprey Banyo, Cif Sprey Power & Shine Banyo ve Cif Sprey Ultra Hız Banyo ürünleri üretmektedir. Banyolar çoğu zaman matlaşan fayanslara, sabun ve şampuan artıklarına, su lekesi olmuş duş camları ve lavabolara tanık olduğumuz yerlerdir. Banyolarınızın ışıl ışıl parlaklığa kavuşması Cif Banyo ürünleri ile mümkündür. Ayrıca doğal kaynaklı içeriğiyle (organik lavanta yağı, sodyum bikarbonat, sitrik asit, noniyonik aktif madde) Cif Banyo Doğanın Gücü ürünü ile güvenli temizliğe kavuşabilirsiniz.


Evlerinizde birçok paslanmaz çelik ürün bulunmaktadır. Buzdolapları, lavabolar, tost makineleri, ızgaralar gibi birçok cihazın yapımında paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Cif Sprey Perfect Power Paslanmaz Çelik ürünü ile paslanmaz çelikten oluşan ürünlerinizde oluşabilecek lekeleri ve yağ gibi inatçı kirleri kolayca temizleyebilirsiniz.


A101’de uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Cif, ahşap parke ve fayanslarınızın temizliğinde kullanabileceğiniz zemin temizlik ürünleri de üretmektedir. Cif Jel Zemin Uzmanı; beyaz sabun, portakal çiçeği, yasemin çiçeği ve okyanus ferahlığı çeşitleri ile zeminlerinizde istediğiniz parlaklığa ve hijyene kavuşabilir, sevdiklerinizin, çocuklarınızın güvenle evinizde yürümesini sağlayabilirsiniz.


Farklı farklı ürünler yerine bir tek ürün olsun, her yerde kullanabileyim diyenler için Cif çok amaçlı temizleyici ürünler geliştirmektedir. Cif çok amaçlı temizleyiciler ile evinizdeki birçok farklı yüzeyin temizliğini aynı ürün ile sağlayabilirsiniz. Cif Power Perfect Sprey çeşitleri, Cif Sprey Her Yer Leke Uzmanı ve birbirinden farklı ferah kokularıyla Cif Krem çeşitleri bulunmaktadır.


Cif Krem çamaşır suyu katkılı formülüyle, yağı, kiri kolayca temizleyebilir, pırıl pırıl evlere sahip olabilirsiniz. Cif Krem, bugün hemen hemen her evde kullanılan ve en çok tercih edilen Cif ürünlerindendir. Ayrıca Cif Jel Tüm Yüzeyler ürün çeşitleri ile zeminlerinizin, banyolarınızın ve mutfaklarınızın yüzeyleri için kullanabileceğiniz tek bir ürünü de mevcuttur.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.