HESABIM
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Casio


1946 yılında Japonya'nın başkenti Tokyo’da kurulan Casio, bir teknoloji şirketi olsa da herkes bu markayı saatleri ile tanımaktadır. Casio markası ile saat, hesap makinesi, ses cihazları ve müzik aletleri üretilmektedir.


Japonların sağlam işçiliğinin örneklerini başarılı bir şekilde yansıtan Casio, sektöründe öncü ve yenilikçi bir firma olarak görülmektedir. Casio’nun ülkemizde 80’li ve 90’lı yıllarda en çok satılan modeli F-91w kol saatleridir. Dijital olarak ayarlanabilir bu kol saatinde bulunan alarm, kronometre, takvim ve ışık gibi özellikler, dönemin tercih sebebi sayılan özellikleri arasında bulunuyordu. Değiştirilebilen kordonu da önemli bir ayrıntı olarak görülmektedir.


Ayrıca Casio tarafından 1983 yılında ilk defa piyasaya sürülen Casio G-Shock  kol saatleri, saat tutkunları tarafından en çok aranan modellerden birisidir. Casio kol saatleri; su geçirmezlik özelliği, titanyum, çelik, plastik, silikon ve deri gibi farklı kordon türleri ile ayrıca dayanıklı kasası ile tanınmaktadır.


Casio erkek kol saati modelleri arasında bulunan ve takım elbise ile çok uyumlu olan Caiso Edifice kol saati modelleri, şıklığınızı tamamlayıcı bir aksesuar olarak tercih ediliyor.


Casio’nun sadece erkeklere yönelik saat üretmediği, şık ve zarif kadın kol saatleri de ürettiği bilinmektedir. Casio kadın kol saati modelleri arasında bulunan Sheen serisi ile toplantı veya özel davetlerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.


Bugün her ne kadar akıllı telefonlarda zamanı ve tarihi gösteren fonksiyonlar olsa da şık bir kol saatinden kimse vazgeçemez. Aksesuar olarak da önemli bir tercih olan kol saatleri, çocuklar için de dayanıklı ve büyük beğeni toplayan saatler tasarlamaktadır.


Japon teknolojisi ile 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinesini üreten Casio, bunların dışında ise ürettiği cihazlarla insanlığa hizmet noktasında önemli görevler üstlenmektedir. Casio analog ve dijital kol saatleri, duvar ve masa saatleri, org ve piyano gibi müzik aletleri ve kulaklık gibi aksesuarları da piyasaya sunmaktadır.


A101 mağazaları ve online alış veriş sitesinde Casio marka saatler ve diğer ürünler uygun fiyatlarla bulunmaktadır

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.