HESABIM
Braun
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat

Braun


Kişisel bakım ürünleri sektörünün dünyaca ünlü markalarından olan Braun, Max Braun tarafından 1921 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kişisel bakım ürünleri üretmekle çıktığı yola bugün 1 asırlık tecrübesiyle ürün yelpazesini de genişleterek devam etmektedir. Yenilikçi fikirleri tüketicilerle buluşturan ve kaliteden asla ödün vermeyen Braun markası, ayrıca güçlü bir tasarım mirasına da sahiptir. Bugün 250’den fazla uluslararası tasarım ödülünün sahibi olan Braun; kişisel bakım ürünleri, mutfak ürünleri, sağlık ürünleri ve saat modelleri üretmektedir.


Braun Ürün Çeşitleri


Braun kişisel bakım ürünleri olarak; erkek tıraş makinesi, kadınlar için epilatör, yüz temizleme fırçası, yüz temizleme cihazı, saç kurutma makinesi, düzleştirici, maşa ve saç şekillendirici üretmektedir.


Braun mutfak ürünleri olarak; el blenderı ve hazneli blender, narenciye sıkacağı, katı meyve sıkacağı, kahve makinesi ve su ısıtıcısı üretmektedir.


Braun sağlık ürünleri kategorisinde ise; yetişkinler ve çocuklar için şarj edilebilir diş fırçası, termometre çeşitleri, tansiyon ölçme aleti, alından veya kulaktan hızlı dijital çubuk çeşitleriyle ateş ölçerler, bebekler için burun aspiratörü temizleyici bulunmaktadır.


Braun markası ayrıca evlerinize ve kollarınıza şıklık katacak olan modern tasarımlarıyla masa, duvar ve kol saatleri de üretmektedir.


Dünyaca ünlü bir marka olan Braun tarafından üretilen epilasyon aletleri kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Temizlenmek ve güzelleşmek adına artık güzellik merkezlerine / kuaförlere çokça paralar ödemenize gerek yok. Alacağınız bir Braun epilasyon aleti ile istenmeyen tüylerinizden kolayca ve acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Braun Silk-épil epilasyon aletleri serisi ile istediğiniz verimi almak ve pürüzsüz bir tene ulaşmak çok kolay.


Braun Silk-épil epilasyon aletleri serisinde, tek fonksiyonlu yani sadece vücudun belli bir bölgesinde kullanılabilecek ya da çok fonksiyonlu ihtiyacınıza göre yapısındaki farklı başlıklarla vücudun değişik bölgelerinde de kullanabileceğiniz epilasyon aletleri mevcuttur.


Ayrıca Braun Silk-épil flex ürünleri ile de dünyanın ilk tam esnek başlığına sahip, vücut kıvrımlarına uygun hareket edebilen, hem duşta ıslak olarak hem de kuru bir şekilde kullanabileceğiniz, 2,5 saate kadar dayanan şarjlı bir epilasyon aletine sahip olabilirsiniz.


Erkek bakımı için de malzemeler üreten Braun, saç ve sakal tıraşını kendisi olmak isteyenlere yardımcı olacak makineleriyle hizmet vermektedir. Braun tıraş makineleri dairesel hareket eden döner başlıklı tıraş makinelerinin aksine, düz bir hatta hareket edecek şekilde çalışmaktadır. Bağımsız bir kurum tarafından yapılan testlerde, Braun 9 serisi tıraş makinelerinin tek bir hamleyle diğer tıraş makinelerinden daha fazla kıl yakaladığını kanıtlamıştır. Braun tıraş makineleri ıslak ve kuru özelliklerine sahiptir. Braun elektrikli tıraş makinelerini su, köpük veya jel ile kullanabilirsiniz. Braun tıraş makineleri, 5 metreye dek %100 su geçirmez özelliğe sahiptir, bu nedenle makineleri suyun altında yıkayabilirsiniz.


A101, Braun ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. İster mağazadan alabilir isterseniz a101.com.tr adresinden hemen sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.