HESABIM
Kategoriler Temizle
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Boron


Çamaşır yıkarken tekstil ürünlerinize zarar vermeden ve etkili bir temizleme elde etmek için dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Öncelikle yıkayacağınız tekstil ürününü tanımalı, yıkama talimatında belirtilen şartlara uygun yıkamalısınız. Yıkamaya başlamadan önce çamaşırlarınızı renkliler ve beyazlar olarak ayırmanız bir diğer dikkat etmeniz gereken noktadır. Böylece olası bir renk karışıklığının da önüne geçmiş olursunuz. Çamaşırlarınızı renklerine göre ayırdıktan sonra bir de kendi içinde hassas çamaşırlar ve hassas olmayan çamaşırlar olarak ayırmalısınız. Bu şekilde hassas çamaşırların hassas olmayan bir çamaşırla yıkanması durumunda hasara uğramasını da engellemiş olursunuz.


Doğru çamaşır yıkamak için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus da çamaşırlarınız için doğru çamaşır deterjanı seçmenizdir. Etimaden tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen Türkiye’nin yerli ve milli çamaşır deterjanı Boron, doğal bor mineralinden üretilen sağlıklı ve güçlü formülüyle sizlere çamaşırlarınız üzerinde etkili bir temizlik sunmaktadır. Dünyanın en büyük bor rezervine sahip olan Türkiye, geliştirdiği bu modern deterjanla temizliğe doğal bir açılım getirmektedir.


Boron Deterjan Çeşitleri A101’de


Boron deterjan içeriğinde kullanılan boraks bileşeni; su, oksijen, sodyum ve bordan oluşan doğal bir mineraldir. Boron doğal mineralli temizlik ürünü; fosfat, petrol türevi gibi hammaddeler ve zararlı kimyasallar içermez. Böylece gün boyu cildinizle temas eden kıyafetleriniz sağlığınızı tehdit etmez. Ayrıca Boron alerji oluşumuna sebep olacak maddeler, alerjen parfümler içermez. Yapısındaki bileşenlerle antifugal bir etkiye sahiptir. Boron; çamaşırlarınızı temizlerken aynı zamanda da yumuşatır, renklerini soldurmaz. İçeriğindeki maddelerle kirece karşı makinenize de koruma sağlar. Boron çamaşır deterjanı çeşitleri olarak; renkliler ve beyazlar için güçlendirilmiş formülleriyle doğal ve sağlıklı temizlik sunan Boron toz deterjan ve Boron sıvı deterjan çeşitlerini üretmektedir. 


Boron ile çamaşırlarınıza gösterilen özenli temizliği artık bulaşıklarınızda da görmeniz mümkün. Boron bulaşık deterjanı, Boron sıvı bulaşık makinesi deterjanı ve parlatıcı ürünleri ile insan sağlığına zarar vermeden, daha parlak ve daha temiz bulaşıklara sahip olabilir, kolayca yağdan, kirden kurtulabilirsiniz. Ayrıca içeriğindeki bileşenlerle kirece karşı oluşturduğu formül ile makinenizi kirece karşı koruyabilir böylece makinenizin ömrünü de uzatabilirsiniz.


A101, Boron deterjan ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Boron çamaşır veya bulaşık deterjanı ihtiyaçlarınızı her an a101.com.tr adresinden sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.