HESABIM
Birkenstock
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Birkenstock


Alman kalitesini yaklaşık 250 yıldır sürdüren Birkenstock, ürettiği ayakkabı tabanlarıyla ün salmıştır. Ürünlerinde el işçiliğine önem veren markanın tabanlıklarını ayakkabı içinde kullanabilirsiniz. Ayağın anatomik yapısına uygun üretilen tabanlıklarla hem ayağınız rahat eder hem de boyunuzun uzun görünmesi sağlanır.


Birkenstock terlik modelleri, kullanıcıyı memnun etme düşüncesini ön planda tutar. Kadın, erkek ve çocuklar için üretilen terlik ve sandaletler, hayata renk katıyor. Ayak sağlığının en büyük dostu olan Birkenstock’un, ürettiği terlik modelleri arasında parmak arası, kalın tokalı klasik terlikler ve burnu kapalı terlikler bulunur.


Birkenstock markasının en belirgin özelliği olan ürünleri tabanlarıdır. Bu nedenle markanın ürettiği terlik ve sandaletlerde taban dizaynı ve rahatlığı diğer terliklerden belirgin şekilde ayrılır.


Birkenstock terlik giyiyorsanız ayağınızı nasıl sardığını hissedebilirsiniz. Ayağa tam oturan ve yormayan ortopedik tabanlar, gün içinde ayağınızı yormaz. Uzun yürüyüşlerde ayak topuğunda oluşan yükten kaynaklı ağrıları hissettirmez. Birkenstock tarafından üretilen terliklerin iç taban kısımları yüzde 100 doğal yenilebilir mantardan üretilir. Ayağın üst kısmına temas eden taraf ise süet veya deri malzemelerden yapılır.


İki aşırı geride bırakan Birkenstock kadın terlikleri veya erkek terliklerinde kaliteden ödün verilmez. Kadın terliklerinde canlı renkler ve kadınların sevdikleri çiçek veya ruhunu kıpır kıpır eden tasarım modelleri dikkat çeker. Yaz günlerinin vazgeçilmezi parmak arası terlikler, deri malzemeleri ile desteklenerek göz dolduruyor. Parmak arası modeller plajda olduğu kadar günlük yaşamda da tercih ediliyor.


Birkenstock erkek terlikleri daha çok düz renkler olan lacivert, beyaz, kahverengi gibi renklerde alıcı tarafından rağbet görmektedir. Erkek kullanıcıların kapalı burun terlik tercihleri de kıyafetlerini kombinlerken seçebildikleri modellerdendir. Erkek modellerinde de parmak arası terlik, kapalı burun terlik, tokalı terlik çeşitleri ilgi görmektedir.


Çocuklar için de önce ayak sağlığını hedefleyen Birkenstock, onların renkli dünyalarını tasarımlarında ihmal etmiyor. Hem dayanıklı hem çocukların ruh dünyalarına hitap eden Birkenstock çocuk terlikleri kız ve erkek çocukları için ürettiği tasarımlarla dikkat çekiyor. Çocukların giyip çıkarmakta zorlanmamaları için cırtlı modelleri bulunan markanın tokalı terlik modelleri de vardır.


Birkenstock Terlik Fiyatları


Ayak sağlığı bütün vücudu etkiler. Yorgunluk ayaklardan başlayarak vücudu sarar. Bu yüzden ayaklarımızın yorulmamasına dikkat etmemiz gerekiyor. Gün içinde sürekli ayak üzerinde dikilerek veya yürüyerek çalışmak zorunda olanlar, ayak sağlıkları için Birkenstock tarafından üretilen terlik ve sandaletleri seçebilir. Birkenstock terlik fiyatları piyasada üretilen sıradan ürünler gibi ucuz değildir. Uzun yıllar sağlıkla giyilebilecek olan terlik fiyatları ürün ve modele göre farklılıklar gösterebilir.


Ayak sağlığına önem verenler için Birkenstock terlik fiyatları en uygun şekilde a101.com.tr adresinde bulunmaktadır. Ülkemizin her noktasında 10 binden fazla mağazaya ulaşan A101, online mağazasında da müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.