HESABIM
Kategoriler Temizle
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Bingo


“Hayata değer kat” sloganıyla 25 yıldır evlerinize, çamaşırlarınıza aradığınız değeri veren, temizlik ürünleri sektörünün lider markalarından Bingo, 1987 yılında Hayat Kimya tarafından kurulmuştur. Ürün yelpazesini zamanla genişleterek çamaşır deterjanı ürünleriyle çıktığı yola bugün bulaşık temizleme ürünleri ve sert yüzey temizleyicisi çeşitlerini de katarak devam etmektedir.


Bingo, Türkiye’de tüketicilerin tercih ettiği ilk 3 temizlik markasından birisidir. Yurtdışında da tüketicilerin beğenisini kazanan Bingo; Bulgaristan, Ukrayna ve Cezayir’deki üretim tesisleriyle bugün dünyada 44 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.


Doğru çamaşır yıkamak kimi zaman zor olabilir. Giysilerin, tekstil ürünlerinin yıpranmadan ve renklerini kaybetmeden temizlenebilmesi için dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle çamaşırlarınızı yıkamadan önce renklerine ve türlerine göre ayırmalısınız. Böylece renklerin karışmasının önüne geçerken aynı zamanda da hassas kumaşlar ve kalın kumaşları da ayırmış olacaksınız. Ardından çamaşırlarınız için makinenizin doğru ayarda olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca kıyafetlerdeki / tekstil ürünlerindeki kullanma talimatları da size doğru yıkama konusunda yardımcı olacaktır. Doğru çamaşır yıkamak için dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus da çamaşırlarınız için doğru deterjanı seçmenizdir. Bingo deterjan ve Bingo yumuşatıcı, çamaşır bakımı için ihtiyaca yönelik geliştirilen farklı çeşitler ile sizlere çamaşırlarınızı yıpratmadan ve renklerini soldurmadan üstün yıkama imkânı veriyor.


Bingo Deterjan Çeşitleri


Çamaşır bakım ürünleri olarak; Bingo sıvı deterjan ve Bingo toz deterjan ürünleri bulunmaktadır. Beyazlarınız için Bingo Ultra Beyaz, renkli çamaşırlarınız için Bingo Soft Konsantre yumuşatıcının büyülü parfüm kokusu ile Bingo Matik Renkli, hem renkli hem beyaz kıyafetleriniz için kullanabileceğiniz Bingo deterjan Renkli & Beyaz ve Bingo Matik Sık Yıkananlar üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de ilk ve tek parfümsüz toz deterjanı olması özelliğiyle tercih edilen Bingo Matik Parfümsüzü hem renkli hem de beyazlar için kullanabilirsiniz.


Özellikle çocuk çamaşırlarını yıkarken tercih edebileceğiniz içinde optik parlatıcı, fosfat, klor ve boya bulunmayan, hipoalerjenik toz deterjan Bingo Oxyjen deterjan ve Bingo Oxyjen sıvı deterjan da çokça tercih edilen en iyi toz çamaşır deterjanı ürünlerindendir.


Bingo, çamaşırlarınızı temizlerken aynı zamanda birbirinden güzel parfümlü kokularıyla çamaşırlarınızın uzun saatler hoş kokmasını sağlayan yumuşatıcı çeşitleri de üretmektedir. Bingo Soft Lovely, Bingo Soft Sensitive yumuşatıcı, Bahar, Ortanca, Mor Çiçekler çeşitleri ve Bingo Kuzumun Kokusu yumuşatıcı çeşitleri bulunmaktadır.


Bingo bulaşık temizliğinde de tüketicilerine üstün kalite sunmaktadır. Bingo bulaşık deterjanı ürünleri ile yağları hızla çözebilir, durulama sonrasında bulaşıklarda deterjan kalıntısı bırakmadan hızlı durulama sağlayabilirsiniz. Bingo bulaşık deterjanı ürünleri olarak; elde yıkamada kullanılabilecek sıvı deterjanı çeşitleri Bingo dalından limon ve çiçek ışıltısı çeşitleri ve kremsi, hipoalerjenik formülüyle bulaşıklarınızı yıkarken ellerinizi de koruyan Bingo Hassas Eller deterjanını üretmektedir.


Bingo ev temizliğinde de sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Ürettiği Bingo sert yüzey temizleyici çeşitleri ile banyodan, mutfağa, ahşap zeminden fayanslara ve halılara kadar derinlemesine temizlik yapabilir, aradığınız pırıltıya ve hijyene ulaşabilirsiniz. Klor içermeyen formülü ile kullanırken rahatsız etmeyen Bingo Oksijen çamaşır suyu, sprey temizleyici, Bingo Krem çeşitleri, Parfümlü Yüzey Temizleyici, Bingo Ahşap temizleyici ve elde / makinede seçenekleriyle Bingo Halı temizleme ürünleri sizlere yardımcı olacak Bingo Sert Yüzey temizleme ürünleri çeşitleridir.

Bingo deterjan fiyatlarını en uygun fırsatlarla A101’de bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.