HESABIM
Arzum
Filtreler
Marka
Fiyat

Arzum


Türkiye’nin yerli küçük ev aletleri markalarından olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. 50 yılı aşan serüveninde ürettikleri ile takdir toplayan Arzum markası bugün hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere altı kategoride hizmet veriyor. Arzum, bu kategorilerden ortaya çıkan 250’den fazla ürünle yılda 3 milyondan fazla satış yapıyor. Arzum markalı ürünler, 35’e yakın ülkede bulunabiliyor.


Küçük ev aletleri mutfakta adeta elimiz ayağımız durumunda. İşleri kolaylaştıran, hızlandıran, profesyonelleştiren bu aletler maharetleri ile günümüzde mutfakların vazgeçilmez unsurları haline geldi. Arzum küçük ev aletleri de kalitesi ve sağladığı kolaylıklar ile her evin ihtiyacı durumunda bulunuyor. Arzum markası Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında üretti. O günden bugüne sürekli değişen ve yenilikçi teknolojileri takip eden Arzum ütü modelleri arasında şimdi buhar kazanlı ütü, seyahat ütüsü ve özel tabanlı ütüler bulunuyor. Son teknoloji ürünü olan ütüler evde ütü yapmayı kolaylaştırıyor. Kırışıklıklar bastırmadan, elinizi yormadan kolayca düzeliyor. Kıyafetler üzerindeki kayganlığın önemini fark eden Arzum, seramik tabanlı ütüleriyle hanımların evdeki en büyük yardımcısı oluyor.


Arzum Elektrikli Süpürge Modelleri


İlk yerli malı ütünün üretilmesinden 1 yıl sonra Arzum tarafından ilk mekanik süpürge 1968 yılında üretildi. Arzum elektrikli süpürgeler bugünün teknolojisi ile buluşunca ev temizliğinde rahatlık ve kolaylığı da beraberinde getirdi. Arzum elektrikli süpürge modelleri arasında; toz torbasız elektrik süpürgesi, toz torbalı elektrik süpürgesi, dikey elektrikli süpürge ve dikey şarjlı süpürge bulunuyor. Arzum elektrikli süpürgeler, sessiz çalışma sistemi sayesinde komşularınızı rahatsız etmeden, günün her saatinde temizlik yapma imkânı sunuyor. Emiş gücü ayarlanabilen süpürgeler, derinlemesine temizlik yapmanızı sağlıyor. Son yıllarda büyük rağbet gören dikey elektrikli süpürge modelleri de Arzum kalitesiyle müşteriye ulaşıyor. Büyük süpürgelerin giremediği alanlarda etkili olan dikey süpürgelerde, aynı zamanda şarjlı el süpürgesi fonksiyonu da bulunuyor. Kolayca saklanabilmesi de bu ürünlerin tercih edilmesinde etkili oluyor.


Arzum Mutfak Aletleri


Arzum ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üretmeye başladı. Arzum mutfak aletleri gıda hazırlama, pişirme ve içecek hazırlama kategorilerinde tüketicinin karşısına çıkıyor. Gıda hazırlama kategorisinde blender, katı meyve sıkacağı, mutfak robotu, doğrayıcı, mikser, kıyma makinesi, kahve öğütücü, mutfak tartısı; pişirme kategorisinde ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, waffle makinesi, elektrikli pişirici, mini/midi fırın, fritöz, ekmek yapma makinesi, elektrikli sefer tası; içecek hazırlama kategorisinde ise; Türk Kahvesi makinesi, çay makinesi, semaver, su ısıtıcı, filtre kahve makinesi bulunuyor.


Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi ile hem ülkemizde hem de yurt dışında sektörde büyük başarılar yakaladı. Kalabalık zamanlarda çok kişiye kahve hazırlama için en büyük yardımcı olan Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi ile tam kıvamında ve bol köpüklü kahve hazırlayabilirsiniz. Arzum OKKA ile kahve hazırlarken su haznesine su ve kahve haznesine fincan sayısına göre kahve koyduktan sonra yapmanız gereken tek şey cihazı çalıştırıp kahvelerin hazırlanmasını beklemek. Közde kahve deneyimi için, yavaş pişirme seçeneğini aktif edebilirsiniz.


Kişisel Bakım Ürünleri


Arzum’un kişisel bakım ürünleri saç bakımı ve yüz-vücut bakımı kategorilerine ayrılıyor. Saç bakımı özellikle kadınların uzun zamanlarını ayırdıkları, güzel görünmek için kullandıkları aletlerdir. Bunlar arasında saç kurutma makinesi, saç düzleştirici, saç düzleştirici fırça, saç maşası, hava üflemeli şekillendirici, saç şekillendirici sayılabilir. Yüz ve vücut bakımı için epilatör ve baskül üreten Arzum, erkek bakımı için de erkek bakım setleri ve saç kesme makinesi üretmektedir. Uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz bu aletler dayanıklı ve kullanıcı dostudur.


Arzum Ürünleri A101’de


Türkiye’nin yerli ürünü olan Arzum, kalitesi ve fiyatları ile yıllardır milyonlarca evde kullanılmaktadır. Teknik servis ağı yaygın olan marka, müşteri hizmetleri konusunda da tüketiciyi memnun ediyor. Arzum fiyat/performans karşılaştırmasında tüketicilerden olumlu not alıyor.


Arzum ürünlerini en uygun fiyatlarla a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla Türkiye’nin her ilçesine kadar ulaşan A101, online satışlarıyla da müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Hızlı, kolay ve güvenilir alış veriş rahatlığı ile tanışın.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.