HESABIM
Adidas
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Su Geçirmezlik
Fiyat

Adidas


Spor giyinenler veya sporla uğraşanların uğrak noktası olan Adidas; ayakkabı, eşofman, t-shirt, çanta, terlik gibi birçok ürünle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bugün spor alışverişi yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında olan Adidas, kaliteli ürünleri ile yıllardan beri vazgeçilmez bir marka olmuştur.

1949 yılından bugüne kadar spor giyim ve aksesuarları üreten Adidas, Almanya merkezli bir firmadır. Bugüne kadar ortaya koyduğu ürünlerle sektörün zirve isimlerinden biri olan Adidas, günlük spor giyim sevenlere de hitap ediyor. Rahat giyim tarzını benimseyenler için eşofman altları ve spor ayakkabılar güzel bir kombin oluşturmaktadır.


Adidas ayakkabılar

Adidas markası; ürünlerini kadın, erkek ve çocuk olarak kategorilendirmektedir. Adidas spor ayakkabılar, sağlamlığı ve şık tasarımlarıyla yıllarca yıpranmadan kullanılabilmektedir. Adidas ayakkabılar arasında günlük yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra; sneaker, koşu ayakkabısı, basketbol ayakkabısı, tenis ayakkabısı, casual ayakkabı, halı saha ayakkabısı gibi ürünler yer almaktadır.

Ayak sağlığına önem veren Adidas ayakkabı modellerinde koku oluşumunu engelleyen hava alan sistemler kullanılmaktadır. Kullanıcının ayağını yormayan, iyice sararak rahat bir kullanım sağlayan kalıplar, sağlam bağcıklarla birleşiyor. Kadın ve erkek modellerinin yanı sora çocuk spor ayakkabı modelleri ile de Adidas ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle çocukların vazgeçilmez tutkusu top oynama sırasında kullanabilecekleri kramponlar, dayanıklı özellikleriyle tercih sebebidir. Daha fazla markanın spor ayakkabı modellerini ve fiyatlarını incelemek için Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 


Spor kıyafetleri

Adidas markası ayakkabıları ile çok bilinse de ürettiği spor kıyafetleri günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş durumdadır. Sadece spor yaparken değil günlük rahat giyim tercihlerinde en çok kullanılan marka olan Adidas spor giyim kıyafetleri arasında eşofman altları bulunmaktadır. Serin günlerde eşofman ceket ürünleri de vazgeçilmez ürünlerdir. Kumaşından modeline, renk seçeneklerinden dayanıklılığa kadar gözü kapalı tercih edilen Adidas markalı ürünleri a101.com.tr adresinde en uygun fiyat seçenekleriyle bulmanız mümkündür.

Adidas t-shirtler yaz günlerinde stilinizin bir parçası olarak size eşlik ederken, terlemeye karşı kullanılan kumaşları ile de sağlığınızı düşünmektedir. Adidas kadın t-shirtleri trend modelleri yakalamak isteyen kadınların tercihi olmaktadır.


Adidas aksesuar ürünleri

Ayakkabıdan t-shitlere uzanan ürün gamıyla spor giyimde kalitesini ispatlayan Adidas çantalarıyla da dikkat çekiyor. Adidas sırt çantası modelleri, spor giyim kombinini tamamlamak için kullanılıyor. Özellikle metropollerde vazgeçilmez bir parça haline gelen sırt çantaları, Adidas kalitesi ve şık modelleri ile öne çıkıyor. Sırt ve bel ağrılarını engelleyecek ergonomik yapısı ile Adidas çantalar, spor ve klasik giyim tercih edenlere de hitap ediyor.

Adidas kadın terlikler, tasarımları ve renkleri ile dikkat çekerken, iç tabanı ve hafif yapısıyla yüksek konfor sağlıyor. Adidas erkek terlikleri ise ıslak yüzeylerde kaymayan taban yapısıyla hemen kuruyan tasarımları ve kontürlü iç tabanıyla beğeninize sunuluyor.

Adidas Türkiye’deki ürünleri a101.com.tr’de uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.