HESABIM
Filtreler
Marka
Fiyat Aralığı

Neutrogena Krem 200 Ml

13,25 TL
MAĞAZA & ONLINE
Neutrogena Krem 200 Ml
1 adet ekle
13,25 TL

El Kremi Nemlendirici 25 Ml Dermokil

1,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
El Kremi Nemlendirici 25 Ml Dermokil
1 adet ekle
1,95 TL

El Kremi Koruyucu 25 Ml Dermokil

1,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
El Kremi Koruyucu 25 Ml Dermokil
1 adet ekle
1,95 TL

Dermokil El Kremi Koruyucu 25 Ml

1,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Dermokil El Kremi Koruyucu 25 Ml
1 adet ekle
1,95 TL

Hekimce Hindistan Cevizi Yağı 150 G

19,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Hekimce   Hindistan Cevizi  Yağı 150 G
1 adet ekle
19,95 TL

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 700 Ml

29,90 TL 24,90 TL
MAĞAZA & ONLINE
Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 700 Ml
% 17
indirim
1 adet ekle
24,90 TLEl ve Ayak Bakımı


El bakımı oldukça önemli bir konudur. Ellerimize de tıpkı yüzümüze ve vücudumuza gösterdiğimiz gibi özen göstermemiz gerekmektedir. Özen göstermeme durumunda el yüzeyinde çatlak, soyulma, kabuk bağlama ve kırışma gibi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu durumda el kremleri kurtarıcı niteliğindedir. Düzenli kullanımda güçlü içerikleri ve etken maddeleri ile daha pürüzsüz ve kusursuz ellere sahip olmamıza yardımcı olurlar.

Kişisel bakım ürünleri kategorisinde yer alan, el ve ayaklarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan tırnak bakım ürünleri içerisinde barındırdıkları farklı aletler ile el ve ayak tırnaklarınız için gerekli olan malzemeleri bulunduruyor. El ayak bakım ürünleri, hem kadınların hem de erkeklerin düzenli olarak yapması gereken bakım ürünleri arasındadır. Törpütırnak makasıayak törpüsü gibi ürünler bu kategoride yer almaktadır. 


Tırnak Bakım Ürünleri Tırnaklarınızı Daha Bakımlı Hale Kavuşturuyor


İçeriğinde bulunan güçlü bileşen ve içerikler ile tırnak bakımını kusursuz ve profesyonelce yapmanızı sağlayan tırnak bakım ürünleri, tırnaklarınızı istediğiniz şekle sokup kusursuz bir görünüme kavuşturuyor. Tırnak bakım ürünleri arasında besleyici tırnak bakım yağı, yumuşatıcılar, koruyucular, tırnak bakım kremleri bulunuyor.  Bazı tırnak bakım kremleri, tırnak etlerine yaptıkları etkiler ile işlevselliklerini yerine getiriyor. Nemlendirici kremler, aradığınız yumuşaklığı hem ellerinize hem de tırnaklarınıza veren etkili tırnak bakım ürünleri güçlü içerikleri ile sizleri mutlu ediyor.


El Ayak Tırnak Bakım Ürünlerinin Özellikleri Modelleri Ve Fiyatları


Yoğun içerikleri ve etkili formülleri ile el ve ayak bakımınıza sizin kadar önem veren ve etkili performans gösteren kremler içeriğinde ki özel ve besleyici yağlar ile tırnaklarınızın ve tırnak etlerinizin daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Özellikle zeytinyağı, jojoba yağı, Hindistan cevizi yağı içerikli ürünler ellerinizi ve tırnaklarınızı yumuşacık yapıp yeni manikürden çıkmışsınız hissi yaratıyor. En bakımsız tırnaklara bile onarıcı etki yaparak tırnak yapısını da güçlendirmeyi hedefliyor. Tırnak bakım ürünlerinin içerisinde yer alan ayak bakım ürünleri, ayak kokusu önleyici kremler, topuk sertliği giderici kremler, nasır ve mantar kremleri gibi ürünler yer almaktadır. El bakım ürünleri de tırnak bakım ürünleri kategorisinde yer almaktadır. Tırnak bakım aletleri arasında yer alan törpüler, tırnaklarınızı şekillendirmenize yardımcı olurken tırnak bakımınıza da katkıda bulunur. Tırnak bakımı fiyatları da satın almak istediğiniz ürüne ve ürünün kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir.

El ve ayak bakım ürünleri olarak tek, set halinde ya da ayrı ayrı bulabileceğiniz tırnak bakım ürünleri, tırnaklarınız için en verimli bakımı sunuyor. Kozmetik ve kişisel bakım kategorisi içerisinde yer alan El ve Ayak Bakım kategorisinde yer alan ürünler ile ihtiyacınıza yönelik ürünleri satın alabilirsiniz.Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.