HESABIM

Tıraş Ürünleri

için 37 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Tıraş Ürünleri


Kozmetik ve kişisel bakım kategorisinde yalnızca kadınlara hitap eden ürünler bulunmuyor, erkek bakım kategorisine ait ürünler de yer alıyor. Dış görünümüne ve stiline önem veren birçok erkek için tıraş ürünleri ve cilt bakımı oldukça önemlidir. Bu yüzden erkekler de tıpkı kadınlar gibi kullanacakları erkek bakım ürünlerini özenle ve araştırmalarla seçerler.


Erkek Tıraş Ürünleri Nelerdir?


Erkeklerin kendilerine ait en önemli bakım ürünlerinden olan tıraş ürünleri de tıraş öncesi, tıraş zamanı ve tıraş sonrası kullanılanlar olmak üzere ayrılmıştır. Tıraş öncesi ürünler tıraştan önce sakallarınızı yumuşatan tıraş jelleri ve tıraş köpükleridir. Bu jel veya köpükler de kendi içlerinde yumuşak veya sert kıl yapılarına göre ayrı olarak üretilmiştir. Sizde tıraş öncesi ürününüzü seçerken kıl yapınıza uygun olanı seçmelisiniz. Bu tıraş öncesi kullanacağınız ürün tıraşı daha kolay ve daha güvenli bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır. Tıraş esnasında da iyi bir tıraş makinesi veya tıraş bıçağına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu makineler ayarlanabilir özel başlıkları ile sakallarınızı daha kolay şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Tıraş bıçağı seçerken de ergonomik bir tutuş sağlayan ve daha keskin ve çok bıçaklı olan ürünlerden yardım alabilirsiniz. Tıraş sonrası ürün kullanımı oldukça önemlidir. Tıraş esnasında makine veya tıraş bıçağının cildinizde yarattığı tahriş riskini minimuma indirmek için kullanılması tavsiye edilir. Tıraş sonrası ürünler kolonyalar, nemlendiriciler ve losyonlar olarak kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Tıraş sonrası ürün seçerken cildinizin ihtiyacına yönelik ürün almalısınız. Eğer kuru ve hassas bir cildiniz var ise daha nemlendirici bazlı, kuruluk hissini aza indirecek ürün seçmelisiniz.


Erkek Tıraş Ürünleri Nasıl Seçilmelidir?


Tıraş ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise uzun süre kullanımı ve dayanıklılığı olmalıdır. Tıraş makineleri genellikle elektrik ile çalıştıkları için oynar ve dayanıklı başlıkları ile daha uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Fakat başlıklarının düzenli olarak yenilenmesi makinenin kullanım ömrünü arttırırken, tıraştan daha iyi sonuç almanızı sağlar. Tıraş bıçakları da tıpkı tıraş makineleri gibi kendi içlerinde değişik çeşitleri mevcuttur. Oynar başlıkları ve bıçak sayıları ilk olarak dikkat etmeniz gereken detaydır. Bıçak sayısı ne kadar artarsa tıraştan o kadar iyi verim alırsınız. Bu nedenle 5 bıçaklı tıraş bıçaklarını tercih edebilirsiniz. Yedek başlıklı olan tıraş bıçaklarını tercih edebilir ve başlığı düzenli olarak değiştirirsiniz en güzel sonuca ulaşabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.