HESABIM

Roll-On

için 5 ürün bulundu

Kolonya


Evlerimizde yıllardır kullandığımız, ferahlık hissiyle ve dezenfektan özelliğiyle vitrinlerimizde bulunan kolonya; limon, tütün, lavanta gibi kokularıyla vazgeçilmez bir kozmetik ürünüdür.


Onlarca koku aromasıyla tercih edilen kolonyalar arasında en çok bilinen ve kullanılan elbette ki limon kolonyasıdır. Keskin kokusu ve ferahlatıcı etkisiyle 80 derece limon kolonyası, evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Bir başka çok kullanılan kolonya türü ise tütün kolonyasıdır. Yumuşak bir kokusu vardır. Bayram günlerinde evlerden eksik olmayan kolonyalar, şekerle birlikte misafirlere ve bayramlaşmaya gelen çocuklara da ikram edilir.


Genellikle 400 ml şişelerde bulunan kolonyalar, 1 litre ve 5 litrelik küçük bidonlarda da satılmaktadır. Özellikle pandemi sonrasında yaygınlaşan cep tipi kolonyalar da ilgi görmektedir. Sprey çeklinde veya normal şişelerde üretilen kolonyaları, dezenfektan etkisiyle her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Bu küçük şişelerde daha fazla çeşit kokulu kolonya bulmak mümkündür. Limon, tütün, lavanta, Bodrum Mandalinası, yasemin, yeşil çay, çam, leylak gibi birçok farklı çeşit kolonya ile hem güzel ve ferah kokunun hem de temizliğin farkına varın.


İster plastik isterse cam şişede olsun, kolonyalar ferahlatıcı etkisiyle geleneksel koku kültürümüzün bir parçası olmaya devam ediyor.


Kolonya Markaları


 Türkiye’de birçok kolonya üreticisi bulunmaktadır. Bu markaların çoğu da kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Ancak ismi en çok bilinen markalar arasında Eyüp Sabri Tuncer, Boğaziçi, Selin, Duru, Rebul, Pereja bulunmaktadır.


Her markanın evlerde daha çok yer edinen 400 ml şişelerdeki limon kolonyası bulunurken, 5 litrelik ve 1 litrelik seçenekleri de alıcıya sunulmaktadır. Kolonya ayrıca özel olarak tasarlanmış kutularda hediyelik olarak da sunulmaktadır. Birçok farklı kokunun yer aldığı setler, orijinal kapak tasarımları ile sevdiklerinizi sevindirmek için farklı bir hediye seçeneği olabilir. Şık kutu tasarımları ile dikkat çeken hediyelik kolonyalar, sizden güzel bir hatıra olarak vitrinleri süsleyecektir.


Kolonya eskiden beri hasta ziyaretlerinde de yanınızda götürebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Hem hastaya hem de ziyarete gelenlere sunulabilecek kolonya, ince ve zarif hediyedir.


a101.com.tr adresinden kolonya çeşitlerini kolay ve hızlıca sipariş edebilirsiniz. A101 Türkiye genelindeki 10 binden fazla mağazasında olduğu gibi internet mağazasında da müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.