Regal BT 901 Büro Tipi Buzdolabı

Ürün Kodu: 26047376
₺5.299,00
Marka: Regal
A101 Ekstra
Mağaza
A101 Kapıda

Oral-B Pro 3 3900 2'li Şarj Edilebilir Diş Fırçası Seti Siyah Beyaz

Pro 3 elektrikli diş fırçasının şık gövdesi dişlerinizi diş hekiminizin tavsiye ettiği gibi fırçalamanızı sağlar. Profesyonel zamanlayıcı ile diş hekiminizin tavsiye ettiği gibi 2 dakika süreyle dişlerinizi fırçalamanızı sağlar ve 30 saniyede bir fırçaladığınız alanı değiştirmeniz gerektiğini size bildirir.Daha sağlıklı diş etleri için, standart bir manuel diş fırçasına göre %100 daha fazla plak giderir ve yüzey lekelerini gidererek ilk günden itibaren gülümsemenizi daha beyaz kılar. Üstelik, diş fırçası, fırçalama hızını azaltan ve sert fırçaladığınızda daha nazik fırçalamanız için sizi uyaran 360 §diş eti basınç kontrol teknolojisi ile hassas diş etinizi korumaya yardım eder. 

3 firçalama modu: Günlük temizlik, beyazlatma ve hassas

Lityum İyon pil sayesinde pil tek şarj ile 2 haftadan fazla dayanır

2 dakikalık dahili zamanlayıcı ile daha uzun süre diş fırçalamanıza yardımcı olur

İçindekiler: 1 şarj cihazlı 2 gövde, 2 fırça başlığı

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra