Apec APS2 Elektrikli Moped

Ürün Kodu: 26047601
₺21.990,00
A101 Ekstra
Mağaza

Oral-B Genius X Yapay Zeka Destekli Şarj Edilebilir Diş Fırçası Beyaz

Oral-B Genius X, hareket sensörleri ile donatılmış olup, fırçalama tarzınızı tanımak ve her gün en iyi sonuçları elde etmek için size rehberlik sunmak üzere yapay zeka ile güçlendirilmiştir. Daha üstün bir temizlik ve daha sağlıklı diş etleri için diş hekiminizin tavsiye ettiği şekilde dişlerinizi fırçalamanız şimdi çok daha kolay. Muhteşem bir şekilde geliştirilmiş olan bu diş fırçası, nazik diş etlerinizi koruyup ileride sorun çıkmasını engellemeye yardımcı olur.

Çığır açan yeni Diş Eti Koruma teknolojisi, 360 SmartRing ve Basınç Kontrol özelliklerinin birleşimi, daha nazik bir fırçalama için dişlerinizi çok sert fırçaladığınızda hızı azaltır ve nereyi fırçalamanız gerektiğini söyler. Tek şarj ile 2 haftayı aşkın bir süreyle dayanan bir lityum iyon pille sunulur.

6 görünür fırçalama modu: Günlük temizleme, profesyonel temizleme, hassas, beyazlatma, diş eti bakımı ve dil temizleme

Diş Eti Basınç Kontrolü, çok sert fırçalamanız durumunda otomatik olarak fırçalama hızını düşürür ve görsel olarak sizi uyarır.

İçindekiler: 2 dakika zamanlayıcılı 1 beyaz gövde, 2 haftalık şarj ömrüyle lityum iyon pil, 1 şarj cihazı, 1 diş fırçası başlığı

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra