HESABIM

Erkek Parfüm

için 51 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Satış Kanalı
Fiyat

Erkek Parfüm


Yaz veya kış günlerinde fark etmeksizin kullanılabilen erkek parfümleri, kendine özgü bir tarz isteyenlerin dikkat ederek aldığı kozmetik ürünlerindendir. Çeşitli erkek parfüm markaları vardır. Her bir markanın ürettiği parfümler de çeşit çeşittir. Zengin parfüm çeşidi arayanlar a101.com.tr adresini mutlaka incelenmelidir.


Erkekler klasik veya spor bir giyim tarzı benimseyebilirler. Aksesuar olarak kadınlara kıyasla çok fazla bir seçeneği olmayan erkekler saat ve parfüm gibi ürünlerle kendi tarzlarını bütünleyebilmektedir. Özellikle yaz aylarında yaşanabilen terleme ve oluşan kötü kokulara karşı onlarca farklı koku çeşidi ile erkek parfümlerinden biri tercih edilebilir. Parfüm başlı başına deodorant gibi ter önleyici olmasa da üzerinizdeki kokusuyla kötü kokuları bastırabilir. Parfüm bir erkeğin tarzını yansıtabileceği için önemli bir aksesuardır.


Çiçekler ve çeşitli esansların kozmetik sektöründe değerlendirilmesi ile ortaya çıkan parfümler, bazı yağların fermente edilmesiyle insan vücudu üzerinde kalıcı olarak kalabilmektedir. Özel günlerde veya günlük hayatta sürekli olarak kullanılabilen ve kokusu uzun süre kalıcı erkek parfümleri, farklı şişe tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Daha küçük boy şişelerde üretilen parfümleri kolayca istediğiniz yere taşıyabilir, böylece parfümünüzü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.


Parfüm, hediye olarak da alınabilecek çok değerli bir üründür. Erkek parfümü hediye etmek isteyenler, kullanacak olan kişiye olan sevgisini ve ona verdiği değeri ifade edebilir. Onu ne kadar tanıdığınız da alacağınız parfümle birlikte belli olacaktır. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde ister tek bir şişe ister erkek parfüm seti şeklinde satılan ürünler tercih edilebilir.


Parfüm alırken dikkat edilecek en önemli şey ise sağlığa aykırı bir madde içerip içermediğidir. Merdiven altı tabir edilen yerlerde üretilen, markası belli olmayan ürünlerin içerdiği bazı zararlı kimyasallar ciddi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle bilinen yerlerden ve bilinen erkek parfüm markalarının ürünlerini tercih etmek önemlidir.


Şahsına özel bir tarz oluşturmayı sevenler için kıyafet, ayakkabı, saat ve saç stili gibi önemli detaylarla birlikte parfümler de önemli bir detaydır. Tarzını yansıtmayı seven erkekler parfümlerini de buna göre seçmektedir.

A101, uygun fiyatlarla erkek parfüm ürünlerini kapınıza kadar teslim etmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.