HESABIM

Cilt Bakımı

için 46 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Cilt Bakım

Günlük hayatın yarattığı çevresel faktörlerden en çok cildimiz etkilenir ve bu çevresel faktörler cildimizde hasara yol açar. Hayatımızda ilk olarak yüzümüzle var oluyoruz bu nedenle tüm sosyal hayatımızda yüzümüz bizi temsil eden en önemli organımızdır. Cilt bakımı dendiğinde aklımıza ilk olarak yüz bakımı gelmesi bu nedenden dolayıdır. Siz de kendinize bakmayı seviyor ve yüz bakımına önem veriyorsanız bu kategoride bulunan ürünler tam size göre. Cilt tipinize uygun olan ürünü sepetinize hemen ekleyip satın alabilirsiniz.

Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

Cilt bakımında cildin ihtiyaçlarına göre farklı ürünler kullanılır. Yüzünüzün ihtiyaçları belirlendikten sonra jel veya köpük bir temizleyici ile yüzünüzü ilk olarak derinlemesine temizlemeye başlayabilirsiniz. Daha sonra gözenek sıkılaştırıp yatıştırıcı özellikli bir tonik ile cildinizi kirden ve yağdan arındırabilirsiniz. Daha sonra cildinizin ihtiyacına göre belirleyerek satın alacağınız su bazlı veya yağ bazlı bir nemlendirici ile günlük cilt bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz. Her gün düzenli olarak bu bakımları uyguladığınızda cildinizdeki değişimin farkına varacaksınız. Bu günlük bakımın yanı sıra haftada bir veya iki kere yapacağınız maskeler de cilt bakımınızı destekleyici bakımlardır. Fakat göz etrafı ve dudaklar yüze oranla daha hassastır ve onlar için kullanılacak ürünler daha farklıdır. Göz çevreniz için ayrıca aydınlık etki veren bir göz kremi alarak sağlıkla parlayan ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz.

Vücudumuz da tıpkı cildimiz gibi düzenli bakım ister. Temizleme ve nemlendirme ürünleri günlük olarak kullanılsa da vücudumuz için yüzümüzden farklı olarak sıkılaştırıcı ve selülit önleyici kremler kullanılmalıdır. Duş esnasında vücudunuza özel olarak aldığınız bir temizleme jeli veya sabun ile cildinizi temizleyebilir daha sonra da kullanacağınız nemlendirici krem ile yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz.

Geniş ürün seçeneği bulunan cilt bakım ürünler kategorisinde; yüz temizleme ürünleri, siyah nokta temizleyici bantlar, vücut bakım ürünlerinde vücut nemlendirici yağlar, vücut sıkılaştırıcı, vücut inceltici, göbek ve basen inceltici gibi birçok ürün seçeneği mevcuttur.

Cilt Bakım Ürünlerinin Fiyatları

Cilt bakım ürünleri, kullanım alanları, içerikleri, gramajları ve özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Geniş fiyat aralığı bulunan cilt bakım ürünleri içerisinden cildinizi güzelce analiz ederek cildinize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Cilt bakım ürünlerini düzenli ve aksatmadan kullanmak sizin öncelikle cildiniz sonra da kendiniz için yapacağınız mükemmel bir yatırımdır. Doğru ürün seçimi yapmak oldukça önemlidir. Doğru ürün ile sonuca varabilirsiniz, fakat yanlış ürün seçimi ile cildinizde daha kötü reaksiyonlara sebep olabilirsiniz.

Cilt Bakım Ürünlerinin Faydaları

Cilt bakım ürünleri düzenli ve sürekli kullanıldığında cildi yaşlanma etkileri ve çevresel faktörlerden korur. Gözeneklerin büyüyüp yayılmasını engeller ve cildi ölü hücrelerden arındırır. Böylelikle akne ve siyah nokta sorunlarından da kurtulabilirsiniz. Masaj yaparak uygulayacağınız kremler kan dolaşımını etkileyecek ve cildinizin esnekliğini koruyacaktır.

Canlı, sağlıklı, aydınlık ve parlayan bir cilt için cilt bakım ürünlerini düzenli ve aksatmadan kullanmanız gerekmektedir. Amacına ve bölgesine uygun olarak kullandığınız durumda ürünlerden daha çok verim alabilirsiniz. Cildiniz sağlıkla ışıldadığı zaman hem daha mutlu olacaksınız hem de özgüveniniz artacak.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.