Stanley The Aerolight Transit Mug 0,47 L Pembe

Ürün Kodu: 26046364002
₺1.099,00
Marka: Stanley
A101 Ekstra'ya Özel

Bianca Bella Solingen Kaş Makası Nikel 4146

Kaşlarınızı şekillendirmek için ergonomik yapısı sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kaş makası

Solingen kalitesiyle üretilen kaş makası hem profesyonellerin sıklıkla tercih ettiği hem de ev ortamında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür

Kaş makasınızı alkol bazlı bir solüsyonla sterilize edebilirsiniz

Kaş makasının formunu bozmamak için amacı dışında farklı kesimler yapmamanız tavsiye edilir

Kuru bir yerde saklamanızı ve nemli bırakmamanızı öneririz

Üretim Yeri: Almanya

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra